Evet değerli Ziyaretçiler yazımızın başlığında gördüğünüz gibi, Amana Markası Kapandı mı? ya da başka bir deyişle, Türkiye’den çekildi mi Sizlere Bu soruların yanıtını vermek istiyorum. Amana bildiğiniz gibi Türkiye’de de oldukça popüler ve kullanıcıları açısından vazgeçilmez kaliteli bir markadır. Zaman içerisinde markanın başka bir marka ismi ile Türkiye’den satışlarını yavaş yavaş azaldığını görmekteyiz. Evet satış olarak şu anda Türkiye’de bulmakta oldukça zorlanacağınız bir marka bu buzdolabı üreticisi deli markanın Türkiye’de tercih edilir ve hatırı sayılır bir standartta olduğunu ve tüketicilerin de tercih ettiğini biliyoruz.

Amana Markası Kapandı mı
Amana Markası Kapandı mı

Amana Markası Kapandı mı?

Amana markası artık Türkiye’de Maytag olarak yerini almış durumda. Bu değerli markanın üreticisi olan maytag markası artık amana ürünlerini Türkiye’de pazarlamama kararı aldı. Ama zaten amana maytag markasının bir ürünü olduğu için, herhangi bir kalitede, tasarım da, bir değişiklik yok. Sadece logo alanında bir yenileme var. Artık ama ana markası Türkiye’de maytag olarak satılmakta.

Amana Yetkili Servisi Var mı ?

 

Evet değerli Ziyaretçiler yetkili servisi Hala devam etmekte zaten ama ana markası da devam ediyor ama dünya çapında devam eden dev bir marka bunun kapanması iflas etmesi olanaksız Amerika’nın en çok tercih edilen beyaz eşya üreticisinden ilk üçü arasında yer alıyor Türkiye’de yetkili servisi Isısan olarak hizmet verdiğini biliyoruz isterseniz sizlere ısısının numarasını da paylaşayım (0212) 288 43 47  Bu numarayı arayarak amana yetkili servisi çağırabilirsiniz ama eğer bir amana servisi arıyorsanız ve tercihiniz özel servise bizleri de çağırabilirsiniz.

Tıkla Ara
Yol Tarifi