Değerli Amana Kullanıcıları Amana Yetkili Servisi artık ülkemizde yok bu kusursuz ve dayanıklı buz dolapları bazen arıza yapabilmektedir. Bu Amana Servisi taleplerinizi karşılamak adına hizmet almak için yetkili servisine ulaşamadığınız için endişelenmeyin, Bu kusursuz ürünlerin elbette desteklerini ve onarım ihtiyaçlarını karşılayacağız. Tüm yedek parçaları firmamızın stoklarında bulunmaktadır. Yada aksesuar aramalarınızı cevaplayacak tedarik departmanımız sizlere yardımcı olacaktır.

Amana Yetkili Servisi
Amana Yetkili Servisi

Amana Yetkili Servisi

Daha önceden Türkiye de resmi tamir servisi olan bu marka için maalesef artık yetkili destekler sunacak şirket bulamadığınıza şahit oluyorum Amana işletmemiz sizlere Amana Servisi konusunda özel ve bir o kadarda kusursuz destekleri vermektedir. Kuşkusuz çözemeyeceğimiz bir problem bulunmamaktadır. Siz istediğiniz teknik destekler için işletmemiz çağrı merkezi ile kontak kurabilirsiniz.

Amana Servis İstanbul

Tüm İstanbul için Amana Servisi hizmetlerimizi vermek için hazırız, Tüketicilerin istediği kusursuzlukta ve deneyimle Amana Yetkili Servisi kalitesinde Ama Özel olarak sizlerin bu büyük ve severek kullandığınız, Hacimli buzdolabınıza kuşkusuz en iyi garantili hizmetleri sunabiliriz. Yapmanız gereken bizleri İstanbul Anadolu Yakası İçin 0216 540 00 23 –  İstanbul Avrupa Yakası için – 0212 266 68 90 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Bir çok kaliteli deneyime sahip personellerimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Amana Servis İstanbul
Amana Servis İstanbul

Amana Buzdolabı Onarım Hizmetleri

Bu desteği alabilmeniz için bizleri sadece aramanız yeterlidir bir önceki satırda sizlere en kusursuz tamir desteğini ulaştırmış bulunacağız. Firmamız sizler için bu kaliteli ürünlere istediğiniz zaman en kusursuz destekleri ulaştırmaktadır. Sizlerin sadece yapması gerektiği hizmetler için bizleri arayarak Amana Servis İstanbul Onarım merkezimizle kontak kurmaktır.

Amana Servis Soruları

Değerli bizleri tercih eden müşterilerimiz bu motor değişim işlemleri oldukça meşakkatli bir hizmet türüdür. Gerek yedek parça gerek işçilik oldukça pahalıdır. Bu alacağınız hizmet aynı gün içinde gerçekleşecektir. Sizlerin buzdolabınızın tipine modeline göre takılan motor firmamızca 1 sene garantili olacaktır.
Sizlere buzdolabınızın sensörünün en az 3 yıldabir yeniletmeniz ve eskisini söktürmesini öneririm zamanla algılayıcı sen sörler özelliğini kaybeder. Bu nedenle verim düşüklüğü ile karşılaşmamanız için teknik Birimimize irtibat kurarak tamir ve sen sör yenileme talebi açabilirsiniz.
Elbette Buzdolabı içerisindeki gıdaların bozulmaması için aynı gün içinde sizlere buzdolabı teknik destekleri sunuyoruz. 7/24 Bizlerden destekler alabilirsiniz.
Kesinlikle Amana Buzdolabınızı İlk aldığınız günkü kalitesinde ve verimliliğinde oluyor. Bunun nedeni orijinal yedek parça, orijinal gaz kullanmamızdan dolayı işletmemiz sizlere en iyisini en ekonomik fiyatlara sunar.

Amana Buzdolabı Yedek Parça

Bu ürünlerinize yedek parça sağlayabiliriz. İşletmemiz le iletişim kurarak gerekli ve lazım olan yedek parçalar için tedarik siparişleri oluşturmanız yeterli olacaktır. Düzenli olarak bakım desteği almak için firmamız kayıt sistemine ürünlerinizin seri  numarasını girebilirsiniz. Sadece adınızı veya müşteri numaranızı bizlerle ileterek uyumlu yedek parça için Amana Servis desteği alabilmeniz mümkündür.

Amana Neden Artık Türkiye’de Yok ?

Amana ürünlerinin neden Türkiye de gelmediğini bilmiyoruz ama ana üretici Maytag Olduğunu ve ülkemizde Maytag olarak satışının gerçekleştiğini biliyoruz.

Amana Servis Ücretleri

Değerli Kullanıcılarımız Amana Tamir ücretleri değişen yedek parçaya göre fiyatlandırılır, Sizlere verdiğimiz servis hizmetinin servis ücreti olarak 50,00 tl almaktayız İstanbul geneli için geçerli ücretimiz budur.

Firmamızda değişen parçalar orijinal Amana ürünlerine aittir, Kesinlikle replika marka ve uyumsuz yedek parçalar firmamızda bulunmaz. İstediğiniz yedek parçanın ve hizmetin orijinal yedek parça destekli olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Amana Yetkili Servisi bulamıyorsanız dert etmeyin firmamız sizlere en kısa zamanda destekler sunacak.

 

Tıkla Ara
Yol Tarifi