Adatepe Amana Servisi

Adatepe Amana Servisi ürünlerin sıkıntılarında daima hızlı ve kaliteli destekler sunmaktadır. İhtiyaç halinde yaşadığınız tamir desteğini sorunsuz bir hizmetle sizlere sunuyoruz. Dünden bu güne kaliteli hizmet aşkı ile garantilerle sizin ihtiyacınızı karşılıyoruz. Kısa süreli evde onarım yapabildiğimizi bilmenizi isteriz.

Adatepe Amana Servisi

Amana beyaz eşya teknik servisi olarak 18 yıldır sektörde hizmet vermekteyiz. İstanbul’da Adatepe Amana Servisi olarak müşterilerimize beyaz eşya teknik desteği sunmaktayız. Profesyonel ve kendi alanında uzman ekibimizle birlikte sorunlara doğru hizmet sağlamaktayız. Kalite, güven ve hızlı hizmet anlayışımızın yanında müşteri memnuniyeti odaklı çalışmak ana ilkelerimiz arasında yer almaktadır.

Hangi Alanlarda Hizmet Vermekteyiz? Evlerinizde kullandığınız beyaz eşyalarınızı sorunlarını tespit ettikten sonra arızasını tamir ederek, garanti bir şekilde sizlere teslim etmekteyiz. Amana teknik servis olarak çamaşır makinesi, buzdolabı ve ankastre servisi, tamiri, onarım ve kurulum alanlarında sizlere destek sağlamaktayız.

AdatedeTeknik Servis’e Nasıl Ulaşabilirsiniz? Amana Servisi olarak beyaz eşya servisi alanında müşterilerimizin her zaman yanında yer almaktayız. Uzman kadromuz ve kaliteli teknik servis anlayışımız ile en kısa sürede sizlere dönüş sağlamaktayız. Beyaz eşyalarınızın arızası için sitemizde yer alan telefon numaralarımızdan ya da info@istanbulamanaservisi.org adresinden bize ulaşabilirsiniz. Servis talebiniz bize ulaştıktan sonra gerekli hizmet için Adatepe Amana bölgesi olarak faaliyete geçmekteyiz.

Adatepe Amana Buzdolabı Servisi

Beyaz Eşya Parça Değişimleri Garantili midir? Evinizde kullandığınız beyaz eşyalarınız buzdolabı, çamaşır makinesi ve ankastre eşyalarınız için her türlü parça değişimini yapmaktayız. Amana Adatepe teknik servis olarak parça değişimlerinde beyaz eşyanızın orjinal parçasını kullanmaktayız. Teknik servis sırasında kullandığımız parçalar 1 yıl garanti kapsamında yer almaktadır.

Sorunlara Yerinde Müdahale Ediyoruz Beyaz eşyalarınızda çamaşır makinesi, buzdolabı ve ankastre ürünlerin arızalarına yerinde müdahale etmekteyiz. Kendi alanında uzman ekip kadromuzla ve 18 yılın verdiği tecrübe sayesinde evinizdeki eşyalarda oluşan arızayı tespit ettikten sonra eğer yerinde müdahale edilecek bir sorun varsa anında hallediyoruz. Adatepe Amana Servisi Tabii ki beyaz eşyadaki arıza durumu daha uzun süreli bir onarım gerektiriyorsa firmaya götürerek servis alanında müdahale etmekteyiz.