Amana Buzdolabı Işık Yanıyor Ama Çalışmıyor

Amana Buzdolabı Işık Yanıyor Ama Çalışmıyor İse bir çok nedenden kaynaklandığını öncelikle bilmeniz gerekmekte. Amana soğutma sistemlerinde sizin bildiğiniz geleneksel buzdolabı sorunları yer almamaktadır. Tamamiyle değişik bir çalışma sistemine sahiptir. Diğer marka buzdolablarında olan elektronik kart sebepli soğutma sorunları amana markalı soğutma sistemlerinde tamamiyle mekanik bir problem olabilmektedir. Özellikle sistemdeli gazın yetersiz kalması bu soğutmama sorunlarını ortaya çıkarabilmektedir.

Amana Buzdolabı Işık Yanıyor Ama Çalışmıyorsa

  • Buzdolabının fişini bi çekip 10 saniye bekleyerek takın.
  • Buzdolabınızın dondurucu tarafının soğutup sağutmadığını kontrol edin.
  • Elektronik göstergeli modelse bir hata kodu verip vermediğini kontrol edin.

Buzdolabınız soğutma performansında, beklediğinizin çok altında kalmaması için mutlaka bakım yaptırmayı aksatmayın. Buzdolabınıza bakım resmen çiçeğin can suyu gibidir. Özel bir ilgi ve genel bir kontrol suğutma ürünlerinizde arızaların tamanen önüne geçecektir. Etkili bir teknik desteğin tamamen işi kısa sürede çözecek teknik bir desteğin kısa sürede buzdolabının performansını iki katına çıkaracağını unutmayın. Buzdolabınızın ışıkları yanıp çalışmaması aslında çok nedenin birbirini tetiklemeside olabilir bunu en iyi anlamanın yolu gelen personellerin ciddi bir kontrolle sorunun odak noktasını algılaması ve problemi kısa sürede cözmesi yeterli olacaktır. Ülkemizde bu iyi hizmetleri her ilde ve ilçede sunduğumuz için amana servisi müşterilerimizin değerli ürünlerine önem ve büyük hassasiyetle kontrol ettimizi bilmenizi isteriz. Amana Buzdolabı Işık Yanıyor Ama Çalışmıyor sa beklemeden bizlere ulaşınız uygun fiyatlı ve orijinal parçalarla tamir firmamızda mümkündür.

Amana Buzdolabı Işık Yanıyor Ama Çalışmıyor
Amana Buzdolabı Işık Yanıyor Ama Çalışmıyor

Amana Buzdolabı Işık Yanmıyor ve Çalışmıyorsa

Amana Buzdolabı Işık Yanmıyor ve Çalışmıyorsa bu durum birazdaha basit olabilmektedir. Kadıköy Amana Servisi işletmemizle bu durumla iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca ürünlerinizde bazen reset işlemi ile çözülebilecek sorunlar da olabilir bu durumda, İşletmemizden teknik olarak telefonla destekler alarak sorunu kısa sürede çözebilirsiniz, Servis bedeli ödemeden çözülecek sorunları ustalarımız sizlere telefonda tarif edecektir. Bunun içim  0532 789 75 07 numaralı telefonla kontak kurun.