Amana Buzdolabı Motor Yenileme

Amana Buzdolabı Motor Yenileme
Amana Buzdolabı Motor Yenileme

Amana Buzdolabı Motor Yenileme ; Teknik bilgileri aktarmayı seviyoruz. Ne yaptığımız nasıl yaptığımızı bilmeye hakkınız var. Amana Servisi kullanıcıları tarafında mutlak bürgün ihtiyacı olacak ciddi ve önem gerektiren bi husus, Motor nasıl takıyoruz işlemleri sizlere sıralayayım; Öncelikle motorun gerçekten arızalı olup olmadığını kontrol etmekte fayda var. Daha sonra elektronik kart, sensörle, fanlar, timer cihazlarının kontrollerini yapıyoruz.

Amana Buzdolabı Motor Yenileme

Daha sonra buzdolabının eski kaynak bakır borularını söküyoruz, sonraki aşamada motoru söküyoruz. Sırayla önce yeni bakır boru tesisatını daha sonra orijinal motoru buz dolabına montajını yapıyoruz. Motor ve bakır borularının kaynak işlemine geçiyoruz, dün drayer ve kılcal boruları kontrollü bir şekilde kaynatıyoruz.

Tüm kaynak işlemlerini kontrol edip bitirdikten sonra dolabın fabrika gazını tespit edip yeni gaz koyuyoruz. Gerekli gazı gramı gramına ilave ederek buzdolabının gaz koyulan borusunda kaynatarak işlemi sonlandırıyoruz. Dolap soğutmayı başlatana kadar, Uzman arkadaşlar kontrol etmek için Amana buzdolabınızın başında bekliyor. Daha sonra yaklaşık 2 saat içinde dolabınızın ısısı düşmeye başlıyor ve 8 saat sonra artık Amana gar dolap tipi buzdolabınız gerekli ısılarına ulaşıyor. Kaliteli hizmetlerle uzman yardımı alacağınız ekibimiz dayanıklı tüketim ürünleri alanında yardımlar aktarmaktan geri kalmaz. hemen şimdi aramanız gerekir.