Amana Buzdolabı Su Akıtma Problemleri

Amana Buzdolabı Su Akıtma Problemleri Günümüzün en önemli can sıkıcı sorunlarından bir tanesidir. Bu sorun genellikle buzdolabının alt kısmından, ön tarafa doğru ilerleyen, Akan sularla anlaşılır. Bu sorun Eğer anlaşılmazsa buzdolabımızın ön kısmında bulunan alanı komple su birikintisi olacak kadar su akar. Bu durum genellikle amana buz dolaplarında rezistans arızası nedeniyle meydana gelir. Bu rezistanslar zamanla görevini yitirir ve maalesef buzdolabınızda oluk dediğimiz arka motorun üst tarafında bulunan kaba su aktaran kanallar tıkanabilir. Bunlarla da alakalı olan su akıntıları yüzde seksen rezistans problemlerinden meydana gelir.

Amana Buzdolabı Su Akıtma Problemleri
Amana Buzdolabı Su Akıtma Problemleri

Amana Buzdolabı Su Akıtma Problemleri

Profesyonel amana servis personellerimiz tarafından müdahale edildiği zaman sorunlar hızlıca giderilir. Rezistans değişir ya da oluk dediğimiz kanalın personellerimiz tarafından açılması ile sorun tamamı ile ortadan kalkar. Eğer sizde amana markalı buzdolabınızda böyle problemler olmasını istemiyorsanız. Firmamızı en az yılda bir kez bakım yapması için evinize davet edin, randevu oluşturun. Bu tarz problemler ağırlıkla yaz aylarında olduğu için, buzdolabınızın arızalı olması durumunda gıdalarımız bozulabilir ve sizleri maddi zararlara sokabilir.

Su akıtma sorunları

Eğer sizde buzdolabınız için kaliteli güçlü güvenilir profesyonel şirketimizden bakım hizmeti almak istiyorsanız bizleri hemen arayın. Şirketimizle bir çok çalışan bireysel müşteriler ve kurumsal müşterilerimizin arasında olmanızı bekliyoruz.