Amana buzdolabı tamiri pahalı mı

Amana buzdolabı tamiri pahalı mı Amana buzdolabı ürünleri genel anlamda pahalı ürünlerdir Bu ürünlerde yedek parçalarında pahalı olması gayet normal. Özellikle tercih edilir bir marka değildir genellikle daha büyük mutfaklarda daha kalabalık ailelerde villalar da ya da daha. Nezih semtlerde oturan ekonomik durumu iyi olan insanlar tarafından kullanılır bu durumda buzdolabının pahalı olduğu gibi yedek parçalarının da pahalı olduğunu söyleyebiliriz.

Amana buzdolabı tamiri pahalı mı ?

 

amana servisi
amana servisi

İşçilik olarak firmamız herhangi bir fark almamakta buzdolabının onarım yapılırken verilen hizmetin Bedeli alınmaktadır bir kompresör normal bir buzdolabına 1000 TL civarında takılıyorsa amana ürünlerinde de ortalama 1300 1400 liraya kompresörü yenileye biliyoruz bu tamamı ile yedek parçanın ve kullanılan gazın pahalı olmasından kaynaklanıyor içeriğinizde herhangi bir şekilde yüksek ücret yazmıyor müşterilerimizi suistimal etmiyoruz.

Sizin de ihtiyacınız bir buzdolabı tamircisi ve amana buzdolabı ile alakalı onarım yapan teknisyen İsterseniz.  Aslında doğru yerdesiniz.
Bizleri Çağrı merkezimizde ya da iletişim sayfamızdaki iletişim kanallarından çağırabilir ve ürünlerinizi alakalı teknik destek talebinde bulunabilirsiniz. Amana Servisi için bizleri arayınız.