Amana Çağrı Merkezi

Amana markası için özel olarak kurduğumuz Amana Çağrı Merkezi sayesinde, Tüketicilerin ihtiyaçlarını sorularını, sorunlarını ortadan kaldırmak adına Amana Servisi talepleriniz başta olmak üzere her türlü ihtiyacınızı karşılayacak, Sizlere en kusursuz çağrı hattımızla sizlere destek sunmak için varız. En ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda olağan istek ve şikayetlerinize çalışmalarımızla sizleri desteklediğimizi bilin isteriz.

Amana Çağrı Merkezi
Amana Çağrı Merkezi

Amana Çağrı Merkezi

Amana Çağrı Merkezi telefonlarına ihtiyacınız varsa. Anında ve istediğiniz saatte firmamız amana servis sayesinde Çağrı hatlarımızdan firmamıza teknik taleplerde bulunabilirsiniz.

Amana Buzdolabı Tamir isteği olan kullanıcılarımıza 7/24 destekler vermek için çalışmalar başlatıyor sizlere en kısa sürede gelip ürünlerinizi evinizde tamir ediyoruz. 22 Senelik Amana tamir eğitimi almış usta kadrolarımızı sizlerle tanıştırmak tamir destekleri almanızı çok ama çok isteriz. Her alanda sizin için çalışmak bu çalışmalarımızı sizlerle paylaşmak isteriz. İstek ve önerilerimizi bilen bizimle çalışan personelleri iyi seçiyoruz.

Amana Çağrı Merkezi Telefonu

0216 540 00 23

0216 469 34 35

Sizler için deneyimli ekiplerimizle destekler vermek üzere yerinde ekonomik personel kadromuz, Çalışanlarla size gelecektir.