Amana İstanbul Servisi

Amana İstanbul Servisi Dünyanın en çok tercih edilen markalarından bir tanesi olan Amana’un İstanbul servisi, teknik kapasite ve yeterlilik bakımından İstanbul’un en kapsamlı hizmetini veren kuruluşları arasındadır. Hızı ve bilgili elemanları ile Amana servis İstanbul, tamir, bakım ve onarım işlerini hızlıca ve kapsamlı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Amana İstanbul Servisi
Amana İstanbul Servisi

Amana İstanbul Servisi

Yüzde Yüz Müşteri Memnuniyeti  Amana markasını İstanbul’de teknik anlamda temsil eden İstanbul Amana Servisi, yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Amana’un, İstanbul servisi yeterli eleman kapasitesi ve yedek parçası ile müşterilerinin sorunlarını kendi sorunu gibi kabul ederek hareket edinmeyi prensip edinmiş bir kuruluş olmakla birlikte, markanın dünya hedeflerini de yansıtmaktadır.

Amana markası, uzun ve kullanışlı ürünleri piyasaya sürmesinin yanı sıra beyaz eşyalarına bir garanti de vermektedir. Bu garanti süresi tamamı ile teknik servislerin sorumluluğundadır. İstanbul’un Amana servisi ise bu sorumluluğu bilincinde, müşteri istekleri ve taleplerini doğru değerlendirerek, hizmetlerini yerine getirmektedir.

Eğitimli Personel İle Çözüm Odaklı Hizmet Anlayışı

Amana markasını temsil etmenin sorumluluğunun bilincinde olan. İstanbul’un Amana servisi, firmanın ürünleri hakkında tam bilgili personeli ile tamamen çözüm sorunların çözümü odaklı. Bir hizmet anlayışını benimsemiştir.

Kurum içi yapılan eğitim ve seminerler ile personelini. Amana ürünleri hakkında detaylı bir şekilde bilgilendirerek yeniliklere adapte eden İstanbul’un Amana Servisi, yenilikleri de takip ederek firmanın bakım onarım anlamındaki tüm sorunlarına çözüm üretmektedir. Teknolojinin tüm imkanlarını firmanın prestiji için kullanan teknik servis, verdiği hizmet ile İstanbul’un yüz ölçümü açısından en büyük ilçelerinden biri olan. İstanbul’un ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Araç Filosu İle Hızlı Hizmet

Bir teknik serviste olması gerekenden çok daha sayıda personel bulunduran İstanbul’nin Amana servisi araç filosu ile de fark yaratmakta. Sorunların hızlı çözümü, hızlı bir ulaşım ağı gerektirmektedir. Amana Servisi Araç filosu geniş olan Amana’un teknik servisi bu anlamda da kapsamlı hizmet veren bir işletmedir.

Hızlı ulaşım sayesinde evlere giderek beyaz eşyaların varsa tamiri veya bakım onarım işlemlerini uygun fiyatlarla gerçekleştirmektedir. Son model araçlarla hizmet veren Amana’un İstanbul teknik servisi gelişen son teknolojiyi her anlamda yakalayan bir teknik servis olma özelliğini taşımaktadır.

Amana’ın Teknik Yüzü

Ticari önceliklerini ikinci olana atarak müşterilerini memnuniyetini tam kapasite ile sağlayan teknik servis, bu anlamda İstanbul’da fark yaratmayı başarabilmiştir. Amana Servis Firmanın temel değerlerini, garanti anlamında müşterilerine yansıtmayı kendine bir prensip edinen Amana’un İstanbul teknik servisi, dünyaca ünlü markanın teknik kapasitesini de başarılı ile temsil etmektedir.

Ofis elemanlarından, teknik bakım elemanlarına kadar özenle seçilmiş bir kadro ile hizmet veren Amana teknik servisi müşterilerinin yüzünü güldürmeyi kendine prensip edinmiş bir işletmedir. Amana İstanbul Servisi Başarının sırrını işletme hedeflerini ve değerlerini ön planda tutarak kalite ve güvenilir hizmet anlayışı ile harmanlayarak elde eden işletmenin temel prensipleri arasında süreklilik arz eden bir hizmet anlayışı vardır.