Amana Servis Ümraniye

Amana marka beyaz eşyalar ev ve işyerlerinde vazgeçilmez birer parça olarak hayatın her köşesinde yer almaktadır. Ümraniye Amana Servisi Firmamız amana kalitesindeki bu malzemeleri en hızlı şekilde teknik servis desteği Amana servis Ümraniye bölgesine sağlayarak daha kullanışlı hale getirmektedir. Kullanılan bu tür ürünler zaman içerisinde arızaların ortaya çıkmasına sebep olabilmektedir. Bunların nedenleri kullanılan su ve elektrik yüzünden ortaya çıkan arızalar olmaktadır.

Amana Servis Ümraniye

Amana Servis Ümraniye
Amana Servis Ümraniye

Kaliteli ve Garantili Teknik Servis Kullandığınız beyaz eşya ve buzdolaplarında ortaya çıkan sorunlardan kurtulmak için sizlere en kaliteli şekilde hizmet veren teknik servisimiz Çağrı merkezine ulaşmanız yeterli olacaktır. Kaliteli ve garantili hizmet sunumu sayesinde beyaz eşyalarınızın ve buzdolaplarının ilk günkü gibi performansla çalışmasını sağlamaktayız. Arıza onarımı konusunda en seri şekilde hareket eden teknik servisimiz eleman bakımından profesyonel uzmanlık seviyesine yükselmiş mühendislerle desteklenmektedir.

Özellikle diğer firmalardan farklı yapıda oluşumuzun en önemli nedeni vardiya usulü ile çalışan mobil timlerimiz olmaktadır. Firmamızdan kesintisiz hizmet almak için 7/24 müşteri temsilcisi ile görüşme sağlayarak tüm sorunlarınızı anında çözüme kavuşturabilirsiniz. Çağrı merkezimiz ilk görüşmeniz de sizden cihazla ilgili ön bilgi olarak nasıl bir arıza oluştuğu hakkında bilgi alınacaktır. Amana Servis Ümraniye Bunun karşılığında gerekli yönlendirmeleri yapılarak beyaz eşya ve buzdolaplarınızı anında ufak ayarlarla kullanmanızı sağlanacaktır. Bunu sağlamak için ilk montaj aşamasında verilen bilgiler kullanabilir.  Amana Servisi Teknik heyetle detaylı olarak görüşerek bazı ayarları kendiniz yapabilirsiniz.

Ümraniye Amana Servisi

Ön bilgi İle Kesin Çözüm Amana marka beyaz eşya ve buz dolapları arızası hakkında herhangi bir bilgi sahibi olmayan müşterilerimizin evlerine işyerlerine hızlı bir şekilde amana teknik servis ekiplerimiz anında müdahale etmektedir. Farklı yapıda oluşturmuş olduğumuz mobile teknik donanımları tam kapasitede sağlanmış Ümraniye Amana Servisi teknik personel ve mobil araçlardan oluşmaktadır.

Araçlarda orijinal yedek parçalar yeterli stokta bulunmaktadır. Amana Servis Ümraniye Arıza onarımlarında veya periyodik bakımlarda değişmesi gereken parçalar yedek parça bekleme konusunda herhangi bir zaman kaybına uğramadan anında yerinde değiştirilmektedir. Değiştirilen yedek parçalar fatura edilerek müşterilere iade edilmekte, geri dönüşümü yapmaları konusunda yardımcı olunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.