Amana Ürünleri Garanti Süresi Kaç Yıl

Amana Ürünleri Garanti Süresi Kaç Yıl, Garanti şartları nedir, Ülkemizde yetkili servisi varmı gibi merak edilen konuları bu yazımızda sizlere sunacağız. Ülkemizde ürünler satılmasada servis destekleri verildiğini belirtmemiz gerekir, Garanti şartları yerli yada diğer markalarla aynı şartlar altında.

Amana Ürünleri Garanti Süresi Kaç Yıl

Amana ürünlerinde garanti süresi 2 Yıl’dır. Ürünlerin garantisi geçmemesi için garanti uzatma gibi bir hizmet bulunmuyor, Ülkede yetkili servisi var olduğunu biliyoruz ama biz özel tamirciyiz. Bunu tüm bize telefon açan müşterilerimize belirtiyoruz. Garanti süresi geçmeden var olan arızaları servis desteği veren kurulum yapan firmaya belirtebilirsiniz. Aksi taktirde ücretli onarım yaptırmanız gerekebilir kusursuz ve kaliteli bir hizmet almak için geç kalmadınız. Yapmanız gereken firmamıza ulaşmak biz talepler doğrultusunda yeni şube açılışı yada şube açmasakta o bölgede araç tahsis etmeye devam edeceğiz. Suadiye Amana Servisi şirketi açarak bu bölgede yetkili servis hizmeti alamayan tüketicilerimize destek vermeye başladık.

Amana Buzdolabımın Garanti Süresi Geçerse Ne Olur?

Garanti süresi geçtiyse emin olun sizi üzecek bir sorun teşkil etmeyecektir. Firmamız asla sizleri mağdur etmeden Amana Servisi desteğini vermek için çalışmalarımıza devam edeceğiz Garanti süresi geçsede biz varız siz keyfinize bakın biz daima yanınızda olacağız.