Bostancı Amana Servisi

Bostancı Amana servisi, Amana markalı her türlü eşyanın teknik servisini yapan firmadır. Kaliteli ve profesyonel bir hizmetin veridiği Amana buzdolabı gibi önrmli cihazların bakım onarım ve tamirinin üstlenildiği kısa sürede tamir edildiğini bilmenizi isteriz.

Bostancı Amana Servisi

Uzman profesyonel, Bostancı Amana Servisi Amana isimli bulaşık makinası, buzdolabı, çamaşır makinası, kombi, klima, kurutma makinası gibi evleriniz de ve iş yerleriniz de kullanabileceğiniz her türlü eşyanın bakımını, onarımını ve arıza yaptığın da giderme olanağı sağlayan bir servistir. Çağrı merkezine yapacağınız sesli arıza kaydından sonra operatörler size en yakın teknik servisi göndereceklerdir. Teknik servis elemanları geldiğin de arızalan cihazınızın bakımını ve onarımını yapacaklardır.

Bostancı Amana Buzdolabı Servisi

Amana markalı buzdolabınız da oluşan herhangi arıza ve sorunda teknik servisten yardım alabilirsiniz. Buzdolabınız da zamanla kullanımdan dolayı bazı sorunlar olabilir.  Bostancı Amana  ve yedek parçalar bir yıl garantiye sahiptir.

Bostancı Amana Buzdolabı Bakım

Herkesin evinde buzdolabı vardır. Elbette ki uzun yıllar kullanılan buzdolaplarının bakımı he daim şarttır. Peki ya Amana buzdolabı bakımı nasıl yapılır? Evinize gelen yüklü miktar da elektrik faturaların, enerji tüketimini daha verimli kılmak için önemli bir yere sahip olan Amana markalı buzdolapları hayatımız da kolaylık sağlamaya yardımcı oluyor. Bu noktadan baktığımız da fazla çalışan bir elektronik alet çok fazla enerji tüketimi yapmaktadır. Amana servisi, eğer ilk günkü gibi çalışmayan buz dolabınız için teknik destek almanın şart olduğunu savunmakta. Çünkü oluşan arızayı siz değil, teknik açıdan bilgili profesyonellere bırakmanız gerekiyor. Herhangi oluşan bir sorun da Bostancı Amana servisi sizin için 18 yıllık tecrübesi ile hizmet vermekte.

Bostancı Amana Servisi
Bostancı Amana Servisi

Bostancı Amana Buzdolabı Motor Değişimi

Amana cihazlarını en önemli teknik sorunları yıllarca kullanılan cihazların motorların da oluşan sorunlardır. Bu cihazların motor değişimini Amana servisi olarak tamir etmekte ve onarımını yapmaktayız. Oluşan herhangi bir teknik arıza da aradığınız andan itibaren o gün içerisin de sizinle iletişime geçerek evinize geliyor ve arızalanan cihazınızın bakımını ve motor değişimini yapıyoruz.

Motor değişimi işlemi ilk önce arızalı olan motorun yerinden çıkarılması ile başlıyor. Sonra boru özel ilaçlarla temizleniyor, geriye kalan kısımlar da temizlenip yağ kalmayacak şekil de temizlendiğinden emin olduktan sonra kontrol edilip yeni motorun yerine takılması ile tüm bağlantı işlemleri halledilir. Amana buzdolabı motor değişimi, motor ile temas halinde olan ANKART temasını kurmak için bakım ve onarım yapıyoruz. Motorun bağlantı işlemlerini hallediyor.

Bostancı Amana

Bostancı Amana servisi, buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası, televizyon, kurutma makinası gibi bir çok Amana markalı cihazların bakımını, onarımını ve teknik servisini yapmaktadır. Her saat ulaşabileceğiniz Bostancı Amana servisi sizlere en güvenilir ve kaliteli hizmet vermek için çalışmaktadır. Ülkemizin ilk beyaz eşya üretimini yapan Amana markası hizmet vermektedir. Hayatınızı kolaylaştıran bu cihazları bakımını da en hızlı ve kolay şekil de gerçekleştiriyorlar. Bostancı Amana Servisi ve çağrı merkezi 7/24 saat müşterilerine en iyi hizmet ve imkanı sunuyor.

Bostancı Amana Tamir Bakım Hizmeti
  • Bostancı Amana buzdolabı servisi
  • Bostancı Amana çamaşır makinası servisi
  • Bostancı Amana fırın servisi
  • Bostancı Amana bulaşık makinası servisi
  • Bostancı Amana ocak servisi
  • Bostancı Amana televizyon servisi
  • Bostancı Amana kombi servisi

Gibi cihazların bakımını yapmaktadır.

​​​​Bostancı Amana İletişim

0216 469 34 35 numaralı telefondan 7/24 hizmet vermektedir.

Bostancı Amana Servis Merkezi

Amana markalı eşyalarınız eğer uzun sürekli tamir gerektiriyor ise servis tamir de ki cihazınız için yerine başka bir tane cihaz vermektedir.Teknolojik aletlerin en iyi olanaklarını kullanan ve sürekli yenilenen Bostancı Amana Servisi, yedek parça ve aksesuar verecek imkanları gelişmiş deposu ile hizmettedir. Amana Servisi Türkiye’nin he yerine hizmet vermektedir. Temizlik ve hijyen gibi hassas konular da en az sizler gibi hassas olan Bostancı Amana Servisi bakım ve onarımı en ince detaylarıyla hijyen kuralları içerisin de yapmaktadır. Teknik servis çalışanlarını vizyonunun kalitesi olarak firmanın olanakları ile de her daim eğitime tabi tutmaktadır. 7/24 hizmet veren Bostancı Amana Servisi, işinde uzman kadrosu ile siz değerli müşterilerine en iyi hizmet ve imkanı sunuyor.