Kurumsal anlamda siz değerli tüketicilerin Erenköy Amana Servisi markalı buzdolabı ile ilgili yaşamış olduğu şikayetleri yerinde çözebilen. Yıllardır bu sektörde hizmetler sunan personelleri çalıştıran Erenköy Bölgesi’nin teknik servisi hizmetlerimiz Sadece Erenköy bölgesi ile sınırlı kalmamakta. Aynı zamanda İstanbul Anadolu Yakası’nın Genelinde amana servis ihtiyaçlarınız için tüketicilerimize destekler sunuyoruz.

Erenköy Amana Servisi

Oluşan sorunların yerinde giderilebilmesi adına şirketimizde personellerimiz. Sürekli eğitimlere tabi tutulmakta ve ar-ge çalışmalarımızla sürekli şirketimiz bünyesinde yatırımlar gerçekleştirmekteyiz. Firmamız amana buzdolabı tamiratı ile ilgili Erenköy Amana Servisi Orjinal yedek parçayı tedarik etmektedir. Bu parçaları müşterilerimizin ama ana markalı buz dolaplarına kullanmakta.

Erenköy Amana Servisi Şirketimiz. Sorun ve şikayetleriniz için amana buzdolabı soğutma problemleri ya da çok fazla sesli çalışma problemleri yedek parça ve aksesuar ihtiyaçları gibi genel mantıktaki bütün ihtiyaçları yerinde karşılayabiliyoruz.

Ustalarımız sürekli kendilerini eğitime Tabii tutarak. Öncelikle iş güvenlik stratejisini geliştirmenin mantığı içerisindeyiz üzülerek söylemek isteriz ki. Geçersiz ve gereksiz birçok teknik servisler İstanbul’da hizmet verdiğini iddia ederek müşterileri mağdur etmekte.

Ulusal bütün markalar dışında. Avrupa’dan ithal edilen ama ana General elektric white-westinghouse Bosch Siemens teknik servis Kaliteli ve ekonomik tamir ihtiyaçlarınızı gidermek için çalışmalarımız hız kesmeden müşterilerimize ulaştırmaktayız.

Erenköy Amana

Şikayetler müşterilerimizin memnuniyetini ortaya çıkabilmesi için önemli bir etken biz bu şikayetleri baz alarak ihtiyaç doğrultusunda müşterilerimize yedek parça ya da teknik servis talebi oluşturdukları dahilinde uzmanları adreslere gönderiyoruz

Ne olursa olsun günün her saatinde bizi arayabilirsiniz Önemli olan buzdolaplarının 7/24 çalışması gece yarısı bile olsa bize aramanızı temenni ederiz. Erenköy Amana Servisi Oluşan arızalar sıkıntılar gereken yedek parçalar Yurtdışından tedarik edilmesi beklenen yedek parçaları bile çok hızlı bir şekilde gönderiyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Ara
Yol Tarifi