Gebze Amana Servisi

Gebze Amana Servisi olarak sizlere kaliteli ve güvenilir bir şekilde beyaz eşya servis hizmeti veriyoruz. Firmamız uzun yıllardır bu sektörün içinde olduğu için hangi makinaya nasıl müdahale edeceğimizi çok iyi biliyoruz. Firmamız sadece beyaz eşya satışı yapmıyor aynı zamanda tamir, montaj, kurulum, nakliyat ve yedek parça hizmeti de veriyor.

Gebze Amana Servisi

Dayanıklı tüketim ürünlerinin özellikle buzdolabı Gebze Amana Servisi kategorisinde sizlere pazarlamasını yapmaktayız aksesuar ve ev aletlerinin satışını yaptığımız gibi beraberinde pek çok hizmeti de getiriyoruz. Firmamızdan aldığınız herhangi bir beyaz eşyanın nakliyesini kendimiz yapıyoruz ve kurulumunu da tecrübeli elemanlarımız yapıyor. Her şeyi kendi bünyemizde gerçekleştiriyoruz bu yüzden bize gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz.

Gebze Amana Servisi
Gebze Amana Servisi

Amana Servis Gebze

Beyaz Eşyada Her Yere Servis Hizmeti Amana servisi olarak sizlere her nerede oturuyor olursanız olun hizmet ediyoruz. Firmamızdan alacağınız herhangi bir ürünü özenle nakliye araçlarımıza yükleyerek kapınıza kadar getiriyoruz. Getirdiğimiz eşyayı paketinden sökerek nereye takılacaksa montajını yapıyoruz. Tecrübeli elemanlarımız ile montajı yaptıktan sonra makinayı çalıştırıp gerekli testleri yapıyoruz.
Evinize montaj veya tamir için geldiğimizde servis kartımızı göstererek kendimizi tanıtıyoruz. Böylece dolandırıcılar ile uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz. Eğer makinanız bozulursa üniversite mezunu ve tecrübeli teknisyenlerimiz evinize gelip kısa süre içinde makinanızı tamir ediyor. Gerekirse yedek parça takarak sizlere sağlam bir makine bırakıp gidiyoruz.

Gebze Amana

Orijinal Yedek Parça Garantisi Amana servis olarak makinanızda yedek parça değişimi yaptığımızda 1 yıl boyunca garanti kapsamı veriyoruz. Bu sayede yedek parça firmamızdan kaynaklı arıza verirse derhal firmamızı arayarak destek isteyebilirsiniz. Bu durumda ücretsiz bir şekilde yedek parça değişimi yapıyoruz. Sizden kaynaklı hatalarda ücretli olarak tamir yaptırmanız gerekiyor.

Gebze Amana Servis
Gebze Amana Servis

Eğer bize yaptırırsanız cüzi miktarda bir ödeme alarak tamir işleminizi gerçekleştiriyoruz. Bu konuda tereddüdünüz olmasın, fiyatlarımız gayet uygun ve kredi kartı ile ödeme yöntemimiz de mevcut olmaktadır. Şunu da belirtmeliyiz ki; eğer firmamızdan beyaz eşya servis hizmeti alırsanız kapıda ödeme seçeneğini kullanabilirsiniz.

Gebze Amana Buzdolabı Servis

7/24 Teknik Servis Hizmeti Alabilirsiniz İşimizi çok severek yapıyoruz, bu nedenle 7/24 sizlere hizmet veriyoruz. Aynı zamanda çağrı merkezimiz de 7/24 sorularınızı cevaplamak için açık. Aklınıza bir soru takılırsa, bizden aldığınız bir beyaz eşyada problem fark ederseniz saat kaç olursa olsun çağrı merkezimizi arayarak sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. Sizlere değer verdiğimizi bilmeniz bizim için çok önemli, kaliteli bir beyaz eşya almak istiyorsanız ve satın alma işleminden sonra destek görmek istiyorsanız Amana markasını tercih etmelisiniz.

Amana Gebze

İşimizi çok önemsemekteyiz. Ciddi ve potansiyeli yüksek personel kadromuzla olası en kısa  süreler içinde en önemli ev aletlerinize öncelik tanıyarak sizlere kaliteli ve kusursuz hizmetler göndermekteyiz. Gebze Amana Servisi ihtiyacınız için tahmininizden de çok kısa sürede Gebze bölgesinde sizlerleyiz.