Harmandere Amana Servisi

Harmandere Amana Servisi için istediğiniz zaman destek alabilirsiniz. Bizim teknik ekiplerimiz bu alanda oldukça deneyimli ve kusursuz hizmetleri bulunmaktadır. İhtiyaçlarınızı zamanında karşılayacağız. Amana servis desteği verdiğimiz tüm müşterilerimizin isteklerini karşılayacağız. Zamanında bir tamir daima istekleri yerinde tamamlayan çalışanlardan oluşmaktadır. Bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Harmandere Amana Servisi

Eksiksiz hizmet anlayışı sayesinde teknik servis alanında farklılığı yaşatan Harmandere Amana Servisi bölgesinde kesintisiz hizmet sunmaktadır. Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı teknik servis uygulamaları ortaya çıkararak her geçen gün beyaz eşya ve buzdolabı tamir, bakım ve periyodik bakım işlemlerini hizmet kalitesi çerçevesinde yapmaktadır. Amana ürünlerine ömür uzatıcı etki yaratan teknik servis müşteri hizmetleri aracılığı ile her türlü soruya teknik destek sağlayarak beyaz eşya kullanıcılarını daha bilinçli hale getirmektedir.

Harmandere Amana Buzdolabı Servis

Satış Öncesi Ve Sonrası Teknik Destek Firmamız Amana markalı ürün kullanıcılarına ürünlerin alım aşamasında merak edilen konuları tüm açıklığı ile aktarmak suretiyle bilinçli tüketici oluşumunda önemli rol oynamaktadır. Satış sonrasında ise kurulum işlemlerini detaylı bir şekilde teknik servis elemanları ile yaparak garanti süresini resmi hale getirmektedir. Ayrıca Ataşehir bölgesinde profesyonel teknik servis hizmetini 7/24 kesintisiz profesyonel  mobil ekipleri ile gerçekleştirmektedir. Firmamız bünyesinde teknik eleman olarak çalışanların servis hizmetleri konusunda profesyonellik seviyesine ulaşmaları için sürekli eğitime tabi tutulmaktadır. Alınan eğitimler sayesinde hızlı teknik destek kaliteli bakım onarım işlemleri müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda yapılmaktadır.

Orijinal Yedek Parça İle Teknik Destek Firmamız Harmandere Amana Servisi kapsamında Amana ürünü kullananlara kullanım keyfini uzun süre devam ettirmeleri için orijinal yedek parça kullanımı konusunda titiz davranmaktadırlar. Aynı zamanda periyodik bakım faaliyetlerinde orijinal temizlik ürünleri ve orijinal bakım ürünleri kullanarak Amana ürünlerinin ilk alındığı zaman ki görüntüsü kazandırılmaktadır. Amana ürünlerinin daha kullanışlı ve uzun ömürlü olmasını destekleyen servisimiz özellikle yedek parça değişimlerini müşterilerin gözü önünde yapmak suretiyle servis raporu hazırlama aşamasında akıllarda şüphe kalmamasını sağlamaktadır. Arızalı yedek parçalar buzdolabı ve diğer beyaz eşyalar üzerinden söküldükten sonra müşteri onayı alındıktan sonra geri dönüşüm bölümüne alınmaktadır.