İnkilap Amana Servisi

İnkilap Amana Servisi Kurumsal şirketimizde sizler için çalışarak Amana Servis desteği almanın ayrıcalığını elde edebilmeniz için ev aletlerimizin sorunsuz şekilde tamiratı konusunda bizden yardım desteği alabilirsiniz. İşini iyi bilen bir teknik ekibin, becerisiyle ve onarım ayrıcalığıyla çalışacaksınız. Soğutmama şikayetleri, sesli çalışma problemleri, aksesuarların ve yedek parçaların eksiğiyle ilgili talebi verebilirsiniz. Kısacası İnkilap Amana Servisi için akla gelen en iyi firma biziz. Amana servisi olarak bizler, amana marka buzdolaplarınızın motor değişimini de yapmaktayız.

Temel prensibimiz, hızlı ve yüksek müşteri memnuniyetini gerçekleştiren onarım hizmetlerini sağlayabilmektir. Amana markasına ait olan bütün buzdolaplarının montaj işlemlerini de sağlamaktayız. Satış sonrasında müşteri kullanımlarından kaynaklı olarak yaşanan bazı arızaların giderilmesinde de çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Tüm çalışmalarımızı, teknik personellerimizin deneyimleriyle ve tecrübeleriyle birleştirerek tamirlerin ve bakım hizmetlerinin kalıcı bir şekilde verilmesine ve genel olarak ileriye dönüt şekilde yaşanabilecek arızaların tekrar etmemesine yönelik hizmetleri gerçekleştirmekteyiz.

İnkilap Amana Servis

Kusursuz Amana Servisi ile alanında olağanüstü kaliteli olan garantili destekleri alabilmektesiniz. Buzdolabınız Amana markası bir ürünse, bizlerden alacağınız üstün ve hızlı olan hizmetler kapsamında, tamirci ihtiyacına dair sorunlar tamamen çözülecektir, yerinde tamir hizmetimiz ile arızalarınızı sorunsuz gidermekteyiz. Çalışmalarımız ve hizmetlerimiz İstanbul’da Anadolu ve Avrupa yakasındaki bütün ilçeleri ve semtlerin tamamını kapsamaktadır.

HizmetlerimizDetaylarFiyatlandırma
İnkılap amana servis ücretiİnkılap Mahallesi'nde ama markalı buzdolabınız için servis ücreti belirlerken en önemli kriterimiz Siz buzdolabına vermiş olduğumuz fiyatı kabul etmediğiniz takdirde aldığımız ücrettir. Yani siz buzdolabınızda verdiğimiz fiyatı kabul ederseniz Eğer ekstra bir servis ücreti talep etmiyoruz servis ücretleri bütün servislerde arıza tespit ücreti olarak değerlendirilir Eğer tamir ettirirseniz Bu bedeli vermenize gerek yok.60,00₺
İnkılap amana buzdolabı motor değişimi ücretiAmana markalı buzdolabınızı motorunu değiştirmek isterseniz yapmanız gereken çok kolay bizleri arayarak buzdolabı motor değişimi talebinde bulunabilirsiniz buzdolabınızın Motoru arızalı olduğunu size anladıysanız ya da başka bir servisi de bunu arızalı olduğunu söylüyorsa biz gelip motor değişimi yaparız isterseniz ücretsiz servis desteği ile buzdolabınızın motoru yanık veya bozuk olup olmadığını kontrol edebiliriz.1560,00₺ -3500,00₺
İnkılap Mahallesi amana buzdolabı bakım ücretiAmana markalı buzdolabınızda bakın yaptırmak istiyorsanız geç kalmadınız firmamızı arayarak ama ana markalı buzdolabınızın bakım yapılması gerektiğini ve detaylı bir şekilde modele göre fiyatlandırma çıkartmamız gerektiğini belirtin. Elimizden geldiği suretle sizleri en uygun fiyatlara motor ve genel gaz bakımını yapabiliyoruz.1500,00₺

İnkilap Amana Tamircisi

Kullanılan yedek parçalar, orijinal kendi fabrikanın yedek parçalarıdır. Amana Servisi Teknik personellerimiz tüm bu konularda eğitimlerini tamamlamış olup bütün hizmetlerini kalitenin en yüksek standartları üzerinde sunup, müşteri memnuniyetlerini her daim sağlama yoluna gitmektedir. Amana Servisi bütün servis hizmetlerimizde olduğu gibi parça garantili onarım çalışmalarıyla yapılmakta olup, bu sayede de kullanıcıların benzer sorunları tekrar tekrar yaşamaması hedefimizdir. Amana Servisimiz markaya ait olan beyaz eşyaların tamamının kurulumunu ve onarımını kapsamaktadır.

Başta buzdolapları olmak üzere; çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi fark etmeksizin her türden onarım ve kurulum işlemlerini yapıyor ve yapılmış olan işlemlerde, kullanıma başlanmasının ardından da memnuniyetin sağlanabilmesi hedefini güderiz. Servisimiz, ürünlerin satın alınmasının hemen ardından hizmetlerine başlamaktadır. Öncelik olarak, müşterinin ürününü hangi konuma monte ettirmeyi istediği öğrenip, buradan montaj için işlemler başlatırız.

İnkilap Amana Buzdolabı Servisi

Bizler; Amana Servisi tamiri konusunda lider bir servisiz. Mutfaklarda en önemli eşyalarımızdan biri olan buzdolapları, kullanılan süre zarfında bakıma ve tamirata ihtiyaç duymaktadır. Düzenli bir biçimde yapılacak bakımların aksamasıyla yapılmayan buzdolapları ciddi parça değişimlerine ihtiyaç duymaktadır. Bakım ve onarımlar için güvenilir buzdolabı servisleriyle iletişime geçmek ise, her daim güvenliğinizi sağlayacaktır. Buzdolaplarınızı daha uzun seneler sorunsuz bir biçimde kullanmayı istiyorsanız, buzdolabı servis ekibine güvenmekte olan, deneyimli ve tecrübeli bir firmayla iletişime geçmeniz gereklidir.

Kusursuz Amana Servis hizmeti için Türkiye’de aynı gün içinde kurumsal ve yetkili bir servis kalitesinde, en profesyonel Amana Servisi alabileceğiniz özellikle de ustalık, usta öğreticilik belgesi olan ve önemli hizmetleri veren firmamız da; sizler için etkileyici bir hızda, garantili olan onarım hizmetleri ile yardımlarını sunmaktadır. Servislerimiz teknolojik gelişmelerle beraber sektör içindeki gelişmeleri de yakın şekilde takip etmektedir. Konusunda ve alanında uzman personel kadromuzla beraber kaliteli hizmetler vermekteyiz.

İnkilapAmana Buzdolabı Bakım

Buzdolabı servisi olarak biz, 7 gün 24 saat olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Müşteri memnuniyetini her daim en üst düzeyde tutmak hedeflenmektedir. Teknik desteği sağlayan tecrübeli ekibimiz, buzdolaplarına gereken müdahaleleri yapar. Yedek parça desteğimiz orijinaldir ve uzun ömürlüdür. Profesyonel olan teknik ekibimizle birlikte kaliteli bakım hizmeti de alabilirsiniz. Hizmetlerimiz en hızlı biçimde tarafınıza ulaştırılmaktadır. Ürünleriniz, değerini kaybetmeden tamir edilmektedir ve sizlerin bunları uzun seneler kullanmanız sağlanmaktadır. Ürünlerinizde eskisinden de fazla arızaya ve probleme yol açabilecek, tecrübesiz firmalardan uzak durmanızı tavsiye etmekteyiz.

İnkilap Amana

Tecrübeli ustalarımız evinizin en önemli ürünlerinden biri olan buzdolabınız için çok hızlı teknik analizlerle sorunları giderecek personelleri sizlere göndermektedir. Kusursuz çalışma etkileşimiyle ender teknolojik altyapımızı birleştirerek sizlere en kısa sürede yardımcı olmak hedeflenmiştir. Siz değerli müşterilerimiz için en iyi personeller olacak ve istediğiniz zaman isteğinizi yerinde ivedilikle gidereceğiz. Amana Servis merkezimiz, dilediğiniz an çalışma düzenlerimiz doğrultusunda sizler adına kusursuz desteği gönderecek.

İnkilap Amana Buzdolabı Motor Değişimi

Teknik desteğimiz neticesinde ihtiyacınız olan her hizmet tarafınıza en hızlı biçimde ulaştırılmaktadır. Türk Standartları onaylı olan firmamız tarafından ürünleriniz en iyi şekilde tamir edilmektedir. Gelecek nesillere bu hizmet kalitesini aktarmayı hedeflemekteyiz. Tüm yedek parçalarımız, tarafımızda depolarımızda yer almaktadır. Amana Servisi Merkezine bundan yirmi beş yıl sonra da ulaşsanız, ürünlerinizin yedek parçasına orijinal bir biçimde ve sıfır jelatinli olarak kullanılmamış şekilde ulaşırsınız. Kusursuzluğu ve tamamıyla garantili parçaları sizlerin ürünlerine sunduğumuzun garantisini vermekteyiz. İnkilap Amana Servisi Çok uzun seneler boyunca herhangi bir sorun yaşamadan ve sizlere yaşatmadan görevini yapmasını istediğiniz ev eşyalarınız için firmamızla hemen iletişime geçip bu sorunu, buzdolabınızın tamiratı ya da onarımı hakkında teknik destekleri almanızı tavsiye etmekteyiz.