Kemerburgaz Amana Servisi

Kemerburgaz işte bu konumun kusursuz ve garantili Kemerburgaz Amana Servisi biziz, Duruşumuz hiç değişmeden yıllardır bölgede kullanılan soğutma ürünleri, yıkayıcılar, bulaşık ve çamaşır ürünleri için en kısa sürede sizlere yardımcı olacağız. Bizi tercih eden tüm tüketicilerimize yardımcı olmak için elimizden geleni sizlere sunmak için çalışmalar sürdürüyoruz.

Kemerburgaz Amana Servisi

Kemerburgaz Amana Servisi İstanbul’da deneyimli teknik kadromuz ile Amana markasına ait tüm beyaz eşya ve ankastre ürünlerin tamir, bakım ve kurulum hizmetlerini itinalı olarak vermekteyiz. Servisimiz konusunda uzman ekibi ile öncelikle müşteri memnuniyetini sağlamak adına randevu sistemi ile çalışmakta olup müşterinin uygun zamanları konusunda mutabık olduktan sonra kurulum sağlanmaktadır.

Kemerburgaz Amana Servisi
Kemerburgaz Amana Servisi

Kurulum işlemlerimiz boyunca verdiğimiz tüm hizmetleri Amana marka ürünün uzun süre kullanımı ve müşterinin marka ve modele ait ayrıntıları öğrenmesi yönünde sağlanmaktadır. Bu sayede müşterinin hizmetten memnun kalması ve ürünün uzun süre kullanılması amaçlanmaktadır.  Amana servisi ile tüm İstanbul’un Amana marka ürünleri ile ilgili hizmet vermemiz de mümkün olabilmekte. Fakat bunun için kullanıcıların Amana müşteri hizmetlerinden firmamızdan hizmet almak istediğini belirtmesi gerekmekte olup bu durumda otomatik olarak firmamız ile bağlantıya geçilmektedir.

Kemerburgaz Amana Buzdolabı servis

Kemerburgaz Amana Servisi Nasıl Çalışıyor?  Kemerburgaz alanında uzman teknik ekibimiz ve idari alanda çalışan personellerimiz ile hizmet vermektedir. Öyle ki burada firmamız tarafından istenen şey müşterilerin sistemli ve programlı bir şekilde şikayet ya da taleplerinin not alınması ve gerekli teknik personele bildirilerek sorunların çözümünün bir an önce sağlanmasını amaçlamaktadır.

Konusunda uzman olan ekibimiz tarafından bu tür hizmetler kısa sürede ve sağlıklı bir şekilde gerçekleştirilebilmekte olup bu konuda tercih edilen bir servis durumundayız. Ayrıca tamir ve bakım hizmetlerini de sistemli bir şekilde sağlamaktayız. Öncelikle beyaz eşyanın bulunduğu konuma ulaşım sağlanmakta ve arıza tespiti sağlanmaktadır. Arızanın tespitinden sonra ise gerekli onarım yöntemi belirlendikten sonra arızanın en kısa sürede giderilerek müşterinin mağdur olması engellenmektedir.

Kemerburgaz Amana

Beyaz eşyaların tamamının onarımını sağlayabiliyor. Bu sınıfa giren çamaşır, bulaşık makinelerinin yanı sıra buzdolabı tamirleri de yapabilmektedir. Ayrıca tüm ankastre ürünlerin onarımını da sağlamaktadır. Fakat tüm ürünlerin Amana markasından olması gerekmekte olup bu markaya ait ürünlerin montaj işlemleri de firmamız tarafından yapılabilmektedir. Kemerburgaz Amana servisi Firmamızın bu konuda ki en önemli hassasiyeti kısa sürede etkin onarım sağlanarak teslimat olup hizmet hayatımız boyunca bunu etkili bir şekilde sağlamış bulunmaktayız.