Kızıltoprak Amana Servisi

Kızıltoprak Amana Servisi Amana ülkemizde çok bilinen çok adı duyulan bir marka olmamasına rağmen üstün kalitesi ile işçiliği ile öne çıkan bir markadır. Biz bu marka ile ilgili gerekli tüm kusursuz destekleri sizlere sunmak üzere çalışacağız istediğiniz zamana çekinmeden bizlerle kontak kurun.

Kızıltoprak Amana Servis

Amana Amerika Birleşik Devletlerinin Iowa kentinde imal edilen ve dünyanın sayılı bölgelerinde üst segment grubunda olan bir marka olarak üretilmektedir. Buzdolabı üreticisi olarak bir kere aldıktan sonra uzun yıllar kullanılabilir ve markanın bu alanda çok özel çok farklı kesimlere hitap eden buzdolabı çeşitleri bulunur.

Böylesine kaliteli bir marka olmasına rağmen Amana Servisi olarak biz de kesintisiz olarak 7 gün 24 saat aralıksız Amana markası ürünlerine hizmet vermenin onurunu yaşıyoruz. Merkezimiz İstanbul Anadolu yakasının Ataşehir mevkiinde merkezimiz ve Sancaktepe’de  şubemiz olmasına rağmen sadece İstanbul Anadolu yakasında değil tüm İstanbul ölçeğinde hizmet veriyoruz. 0 kredi kartı komisyonu ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile hizmet veriyoruz.

Kızıltoprak Amana Buzdolabı Servisi

Kızıltoprak Amana buzdolabı servisi  olarak hangi kitleye hitap ettiğimizin bilinci ile ilgili kalite standartlarına göre alanında sahip olunması gereken tüm belgelere sahip bir biçimde servis hizmeti vermekteyiz. Alanında deneyimli, uzman, eğitim almış mavi yakalı personellerimiz ile hizmet veriyoruz.

Buzdolaplarının insanların yaşamında özellikle günümüzde ne kadar önemli olduğunun bilinci ile hareket ediyoruz. Kızıltoprak Amana Servisi Bu bağlamda sizlerden buzdolabınızda sorun yaşandığına dair bir sorun bilgisi geldiği zaman modelini söylediğiniz zaman bu alanda uzman ve eğitim almış arkadaşımız gelerek sorunun çözümüne yönelik ivedilikli çözümler sunar.

Buzdolaplarında yaşanan sorunlar kimi zaman mekaniksel, kimi zaman elektriksel olabilmektedir. Bazen de sorunlar her iki açıdan da ortaya çıkabilmektedir. İş de yaşanan sorun ne olursa olsun sorunlar hızlı bir biçimde çözülür. Eğer parça değişimi gerekiyor ise 2 yıl garantili olarak orijinal yedek parça değişimi yapılır.

Gün içinde saat 17.00’ye kadar yapılan bildirimlerde o gün içinde arızaların giderilmesi gerçekleşir iken bu saatten sonra yapılan arıza bildirimleri ertesi güne kalmaktadır.

Kızıltoprak Amana Buzdolabı Bakımı

Sonuçta Amana buzdolabı bakımı alanında da hizmet veriyoruz. Her türlü beyaz eşyada olduğu gibi buzdolaplarında da dönem dönem sorunlar yaşanmasını beklemeksizin bakımlarının uzun ömürlü ve sağlıklı olarak çalışması için yapılması gerekir.

Normal şartlar altında buzdolablarında sorunlar olsun ya da olmasın düzenli olarak yılda bir kere bozdolabının içinin boşaltılarak tüm bakımının yapılması ve standartlara uygun bir biçimde temizlenmesi gerekir. İşte firmamız bu alanda da dünya normlarına uygun olarak buzdolabı bakımını gerçekleştirir. Böylece buzdolabının çok daha verimli olarak çalışması sağlanır.

Kızıltoprak Amana Buzdolabı Tamiri

Amana buzdolabı tamiri başlı başına özel bir iştir. Kızıltoprak Amana buzdolabı servisi kapsamında yapılan işlerden bir tanesidir. Tamir işi özel bilgi ve birikim gerektirir. Başlı başına bir uzmanlık alanıdır. İş de firmamız bu alanda uzman personeli ile yaşanan sorun ne olursa olsun tamir işlerini özenli ve kontrollü bir biçimde Amana markasının modeline göre tamir işlemlerini gerçekleştirir.
Amana Onarım

Tamir işleri kadar bir diğer önemli olan bir diğer konu da onarım işleridir. Onarım alanında da uzmanlarımız gerekli hizmetleri tamamen profesyonel bir anlayış ile kesintisiz olarak gerçekleştirir.

Kızıltoprak Amana Teknik Servisi

Garantili olarak kurumsal bir yaklaşım ile teknik servis hizmeti vermektedir. Alanında tamemen çözüm odaklı yaklaşımlar sunran öncü Kızıltoprak Amana Teknik Servisi olarak öncü bir kuruluştur.

Kızıltoprak Amana Teknik Destek

Tüm bunların yanı sıra müşterilerimize teknik destek konusunda da herhangi bir ücret almaksızın hizmet verir. Müşterilerini doğru ve düzgün bir biçimde yönlendirir.