Ömerli Amana Servisi

Firmamızda İstanbul’a yaklaşık 30 kilometre uzaklıkta Ömerli ilçesine kurumsal buzdolabı tamiri alanında deneyimli ve güçlü ekiplerimizle hizmetler sunuyoruz oluşan buzdolabı problemlerini giderebilmek ve bu problemlerin kökünden kurulmasını sağlamak amacıyla yapmış olduğumuz çalışmalar sürekli Gün geçtikçe büyümektedir.  İletişim halinde olursanız Eğer buzdolaplarını ile ilgili tamir ve onarım ihtiyaçlarını kurumsal firmamız tam anlamıyla yapıp sorunları yerinde gidermeyi deneyecektir Ömerli Amana Servisi oluşan problemlerin giderildikten sonraki süreçte tam anlamıyla 2 yıl garantili firmamız sizlere sağlıyoruz.  Bu Garanti kapsamındaki işlemler yapılan veya değişen yedek parçalar veya işçilikler ile alakalı garantidir.

Ömerli Amana Servisi

farklı bir yerden arıza yaparsa bunları kesinlikle Garanti bilemiyoruz Ama yine de iyi niyet garantisi adı altında profesyonelce sizlere teknik sorunları giderebilecek aşamada tamir hizmetleri sunuyoruz.  İletişim kurmuş olduğunuz personellerimiz sizlere detaylı bilgilere aktarılacaktır.  Şile bölgesinde Riva ve Ömerli gibi ilçelerin dışında köylerine Şile’nin merkezi ne kadar Ömerli Amana Servisi hizmetlerimiz ama ana markası için vardır.

Oluşan problemleri gidermek adına elimizden gelenin çok çok daha fazlasını sizlere sunuyor.  Düzenlenen buzdolabı tamir ve onarım kampanyamızın içerisine bakım hizmetlerinde ücretsiz bir şekilde sizlere sunuyoruz. Hızlı ve deneyimli kadromuz çalışan arkadaşlarımız sürekli eğitim almakta ve bu eğitimleri tam anlamıyla gidermektedir.  Bizleri aradığınız takdirde sorunları her zaman gidermek değilsin teknik sorunlar oluşabilir.

Önemli olan bu sorunları zamanında ve uzman arkadaşların giderilmesini talep ederseniz sorunlarınızı kökünden temizleriz.

Ömerli Amana

Bazı kullanıcılar buzdolaplarını yeteri kadar Özen göstermemek de hiç bakım yaptırmamış insanları tanıyorum. Yani buzdolabında genellikle yılda en az bir kere bakım yaptırmak gerekiyor.  Bakımdan kastım Aslında bunu siz de yapabilirsiniz nasıl yapabilirsin isterseniz biraz onlardan bahsedeyim buzdolabınızın arka tarafını çekiyorsunuz.  Arkasındaki bütün tozları motorun etrafında tam anlamıyla motorun ızgaralarını yapışmış tozları temizliyorsunuz. Ömerli Amana Servisi  iç haznesindeki su kanalını arkadaki motorun üstündeki taşın üzerindeki suyu boşaltıyorsunuz.

Bu gibi ufak tefek bakımları ihtiyacı var ama firmamıza ararsanız. Tabii ki daha kapsamlı bir bakım yapıyoruz ne yapıyoruz, mesela buzdolabınızda ki eksik gazları tamamlıyoruz Onun dışında buzdolabınızın yeteri kadar soğutmuyorsa neden soğutmaz ile alakalı bir çalışma başlatıyoruz.

Ömerli Amana Servisi
Ömerli Amana Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.