Rumeli Hisarı Amana Servisi

Tam vaktinde Beyaz eşya tamircisi şirketimiz Rumeli Hisarı Amana Servisi için sizlere destek olmak istiyor. Ustalarımızı size gönderirken yardımcı olmak isteğimizi belirtmekten memnuniyet duyuyoruz. Rumeli Hisarı Amana Servis olarak aynı gün gelerek giderilmesi gereken onarım ihtiyacınızı karşılamaktayız.

Rumeli Hisarı Amana Servisi

Aynı zamanda Rumeli Hisarı Amana Servisi sizlere destek sunmak için Avrupa markalarının tamamında yardımlar ulaştıracağız. İsteklerinizi karşılayacak Rumeli Hisarı Amana Servisi olumsuz ev aletlerinizin tamiri için Amana Servis isteklerinizi karşılayacağız.

Rumeli Hisarı Amana Servisi ; Geçmiş yıllarda edinmiş olduğu tecrübe ve birikim ile yüksek düzeyde hizmet anlayışını ilke edinen firmamız, yüksek müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket etmektedir.

Yapımızdaki tüm süreçler yönetim sistemi ile bütünleşmekte ve birbirini kontrol eden bir yapı geliştirilmektedir. Bu yapı hedeflerimizi besler. Satış sonrası hız kazanarak İstanbul ve çevre pazarlardaki tüketici ilişkilerinden memnuniyetini sürdürüyor.

Amana Buzdolabı Rumeli Hisarı Servisi olanlarımızla ihtiyaçlarınızın giderilmesine ön ayak olacağız. Rumeli Hisarı Amana Servisi Özel Hizmet olarak sunduğumuz ürünlerden bazıları;

· Buzdolabı

· Bulaşık makinesi

· Çamaşır makinesi

· Kurutucu

· Taş Fırın

Amana Servisi

Amana Yetkili Hizmet; Amana markalı ürünlerin parçalanması ve bakımı için hizmet veren uzman bir teknik servis olarak, ürünlerinizi ileri ekipmanlarla kontrol ederek sorunlarınızı hızlı bir şekilde çözmektedir. Amana Servis Şirketimiz Özel Servis, müşteri memnuniyetini ön planda tutar.

Müşterilerimize sunduğumuz hizmetler aşağıdaki gibidir;

· Uzman personel ile çalışıyoruz.

· Ürünü doğru, zamanında ve zamanında tespit ederek onarıyoruz.

· Tamirden sonra ürünü sizinle kontrol ederiz.

· Zamanında randevu yapacağız.

· Müşterilerimize yedek cihazlar tahsis ediyoruz.

· Beyaz eşyalarınızı 1 yıl garanti ile onardık.

Amana Asia Servis Ayrıcalığı ile sizinledir.  Acil Servis% 100 güvenilir, uzman ekip, 7/24 hizmet, geniş servis ağı ile. Hizmetlerimizden ve teknik bilgilerimizden faydalanmak için, iletişim formumuzu kullanarak iletişim formunu kullanarak veya bizimle iletişime geçerek bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Rumeli Hisarı Amana konusunda deneyimli bir birliktelikle isteğinize tam yetkili servis çözümleri oluşturacağız. On numara bir hizmet ile yerinde desteklerle yanınızdayız. Rumeli Hisarı Amana Servisi için omuz omuza sizlerleyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.