Tamir Ettirmek mi Yenisini Almak mı

Değerli kullanıcılarımız, Bizi terci eden Amana Markalı ürünleri bozulan Tüketicilerimiz ; Tamir Ettirmek mi? Yenisini Almak mı? Bu soruyu sizlerden sürekli alıyoruz. Ürünleriniz Amana, Bu markanın tamir maliyetleri ülkemizde o kadar yüksek değil Bir buzdolabın fiyatının 2000 dolardan başladığını göze alırsak Tamir ettirmek daha mantıklı gelmektedir, Bir buzdolabının en yüksek maliyeti Buzdolabının motor değişimi tarafından liderliği korumaktadır.

Ama bazen küçük bir kablo yanığı lehim atması da buzdolabınızı bozuk ve işlevsiz hale getirir. O nedenle Amana Servis alarak sorunun neden kaynaklandığını anlayarak Yenimi Alacaksınız yada tamir mi ettireceksiniz buna ancak o zaman karar verin.

Tamir Ettirmek mi Yenisini Almak mı
Tamir Ettirmek mi Yenisini Almak mı

Tamir Ettirmek mi Yenisini Almak mı

Amana Buzdolabı fiyatları ( Gerçi stoklarda artık amana yok ama, Maytag ürünlerini baza alırsak min 2000 usd fiyatlarla satıldığını belirtebilirim, Gelelim aşağıdaki tamir fiyatlarına , Bu fiyatlarda model değişikliğinden ötürü 3 aşağı 5 yukarı belirleyerek yazıyoruz.

  • Buzdolabı Motor değişim 2000₺ civarı
  • Fan motoru yenileme 500₺ civarı
  • Müşür yenileme, Orijinal 320₺ civarı
  • Alt fan yenileme 400₺ civarı

Yukarıda belli başlı fiyatları belirledik, Gerçek ve odak sorunları bulak için Amana Servisi şirketimizden destekler alarak Sadece 50₺ servis ücreti karşılığında bu başlıktaki soruyu kontrolümüz sonrası öğrenelim.