Zekeriyaköy Amana Servisi

Profesyonel Çalışanlar Sahada uzman personeli ile özel olarak eğitilmiş ve müşterilerine çok iyi hizmet veren Zekeriyaköy Amana servisi , evde herhangi bir sebepten dolayı hasar görmüş, hasarlı veya çalıştırılamaz olan tüm beyaz eşyalarını geri yükler. Her gün günden güne tazeleyen Amana Servis Zekeriyaköy , müşterilerine çok ekonomik ve çözüm odaklı bir hizmet sunuyor. Beyaz eşya konusunda uzmanlaşmış kadrolar sayesinde, eski hallerine geri dönmek için evde hasar görmüş beyaz eşyaların bulunması mümkün değildir.

Verilen hizmetler Beyaz eşya, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, ankastre fırınlar, ocaklar ve fırınlar gibi ürünler için şirket tarafından her türlü hizmet verilmektedir. Bu beyaz eşyaların her biri için özel olarak eğitilmiş uzman personel, problemi kolayca çözebilme yeteneğine sahiptir. Çok rahat ve sorunsuz bir servis süreci ile müşteriler beyaz eşyalarda sorun olmadığını görecekler.

Zekeriyaköy Amana Servisi
Zekeriyaköy Amana Servisi

Zekeriyaköy Amana Servisi

Müşteri memnuniyeti temeline dayanan hizmet, hem çalışan hem de hizmet alan kişi için sağlıklı bir süreçte neler olup bittiğinin en iyisini yapar. Çeşitli beyaz eşyalardaki sorunlar hızla çözülür. Ayrıca, eve gitmenin tek yolu belirlenen numarayı aramaktır. Yaklaşık 18 yıldır faaliyet gösteren bu servis, buzdolabı soğutma problemleri, çamaşır makinesinin gürültülü çalışması, bulaşık makinesinin drenajı için çözümler sunuyor.

Müşteri memnuniyeti odaklı varlığını sürdüren hizmet, aynı noktanın aynı modeline ait yeni pist ile beyaz noktanın herhangi bir kısmındaki herhangi bir hasarı gidermek için kullanılabilir.  Zekeriyaköy Amana Servisi Kesinlikle farklı bir modelin bir parçası kullanılmamaktadır. Makineyi onarmak için orijinal ve makinenin kendisiyle eşleşen tamamen yeni ve sağlam parçalar kullanılır.

Profesyonel kadrosu, güçlü altyapısı ve tam donanımlı araçlarıyla. Hem Avrupa hem de Anadolu yakasında. Amana Servisi yedi gün ve yirmi dört saat kesintisiz hizmet veriyor.  Zekeriyaköy Amana Servisi Ayrıca şirket tarafından yapılan her onarım için bir yıllık garanti süresi vardır. Bu süre içinde tamir edilen beyaz eşyaların tekrar kırılması halinde, personel tarafından tekrar ve ücret alınmadan tamir edilecektir. Onarım çalışmalarına ek olarak, montaj süreci şirket tarafından gerçekleştirilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.