Amana Buzdolabı Çalışmıyor

Amana Buzdolabı Çalışmıyor ise yapılması kontrol edilmesi gereken bir kaç durum var bu seçenekleri sizlere sıralayacağız. Gerekli ilk kontrolleri sizinn yapmanız ve gerekirse bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.

  1. İlk olarak buzdolabınızın kapısı açıldığı zaman lambasının yanıp yanmadığı kontrol ediniz.
  2. Bir cep telefonu şarjı yada küçük bir ev aletini buzdolabınızın takılı olduğu pirize takarak dolabınızı besleyen fişin sağlam olup olmadığını kontrol ediniz.
  3. Eğer Amana buzdolabınızın takılı olan fişte elektrik var ise buzdolabınızın elektrik besleme sisteminde bir arıza var demektir. istediğiniz zaman bizleri arayarak buzdolabınızın elektrik besleme tesisatında bir kontrol yapılmasını isteyebilirsiniz.
  4. Buzdolabınızın fişini taktınız lambalar yanıyor, motor sesi geliyor ama soğutmuyorsa da bizleri aramanız gerekmektedir. Amana servisi desteği ile bu sorunlardan aynı gün kurtulabilirsiniz.
  5. Buzdolabınızınfişini taktınız ancak 45 dakika bekledikten sonra soğutma başlamaktadır, Soğutma başlamaz ise bizi arayarak amana destekleri almanız gerekmektedir.

Amana Buzdolabı Çalışmıyor

Amana markalı soğutucunuz soğutmama sorunları çok sık karşılaşılan bir teknik sorundur. Amana Buzdolabı Çalışmıyor ve soğutmuyorsa bizimle teknik ekibimizle iletişim kurmanızı bekliyoruz. Ayrıca Maltepe ilçesindeki tüketiciler için Maltepe Amana Servisi destekleri alabilir şubemize yakın müşterilerimize onarım için çalışmayan soğutucularına müdehaleler edeceğiz.

Bizi çağırmadan önce kontrol ediniz

  • Elektrik gelip gelmediğini.
  • Buzdolabınızın fişi takılıp takılmadığını.
  • Buzdolabı motoru sesi varmı yokmu kontrol etmenizi öneririz.
Amana Buzdolabı Çalışmıyor
Amana Buzdolabı Çalışmıyor