Amana buzdolabı dondurmuyor

Amana buzdolabı dondurmuyor : Amana buzdolabında bulunan gaz kaçakları ve gaz seviyesi azalmış olabilir ayrıca termostat kontrol edilmelidir.. Amana buzdolabımızda oksitlenme ve ortamın neminden dolayı bakır borularda oksitlenmeye bağlı olarak gözle görünmeyen delikler olabilmektedir, bu durumda fark edilemeyen gaz kaçakları neticesinde zamana yayarak dolabınızın gazı kaçabilir. Gaz kaçaklar buz dolabınızda ciddi soğutma problemleri ortaya koyabildiği gibi çok soğutma yapmadığı için dondurma yapamaz normal buzdolabı tarafı gibi +3 gibi derecelerde gezinir.

Amana buzdolabı dondurmuyor

Kaçak oluşu gaz miktarının buzdolabının metre küpüne yetmeyen durumu da bu soğutma problemlerinin nedenleri arasında yer almaktadır. Amana buzdolabı dondurmuyor sa Bir buzdolabında yeterince gaz olmaması canınızı sıkabilir lütfen yıllık buzdolabı bakımını ihmal etmeyin. Amana Servisi desteği alarak sorunları ortaya dökmeden uzmanlarımız fark ederek gerekli problemleri önceden fark etmemizin önemi çok kıymetlidir.

Amana buzdolabınız dondurmuyorsa lütfen bir termostat kontrolü yaptırın. Soğutma sorunlarının belli başlı önemli problemlerinden 3. de termostat dır. Olumsuz bir deneyim olmaması için soğutma sorunları olmadan anlaşılması için amana ürünlerinize hızlı bir bakım planı yaparak ileride mağdur olmanızın önüne geçebilirsiniz

Zamanında amana bakım önemlidir.

  • Yarım kalmış bir hizmetten kurtulun.
  • Acil müdahale ile yerinde bakılabilir.
  • Buzdolabı Ömrü ciddi ölçüde uzar.