Amana Buzdolabı Kapı Fitilleri

Amana Buzdolabı Kapı Fitilleri zamanla deformasyona uğrayabilir yırtılabilir değişmesi gerekebilir. Biz dilerseniz buzdolabınızın kapı fitillerini yenileyebiliyor, yada onlara yırtık yoksa orijinal durumları bozulmadan bakım yapabiliyoruz. Sizin isteğiniz yenilemekse bizleri arayarak gerekli hizmet konusunda şirketimize servis kaydı bırakabilirsiniz.

Amana Buzdolabı Kapı Fitilleri

Model model yada ebatlara göre sipariş geçilebiliyor, Sizler ya bize model ENR Kodu vermelisiniz. Bu kodlara ulaşamıyorsanız eğer ulaşamıyorsanız firmamız merkezine ulaşarak, istediğiniz hizmetleri firmamız Amana Servisi şirketimizden alabilirsiniz.

Amana Kapı Fitil Bakımları

Bu fitiller yırtık yoksa bakım yapılarak kullanılır hale getirilmektedir. Bu işlem kaynar su uygulaması, biraz teknik bilgi gerektiği için şirketimizden bu hizmetler için bir kayıt bırakmanız gerekir.

blank

Buzdolabı Kapı Fitilleri ve Özellikleri

Amana Markalı Buz dolaplarının, Şarap Dolaplarının ve Puro Dolaplarının, gıdaları sağlıklı ve uzun süreli muhafaza etmelerindeki önemli unsur, ısı yalıtımı yapmasıdır. Soğutma prensipli dolap kapıları on binlerce defa açılıp kapanmasıyla alakalı, ısı yalıtımı muhafaza eden contaların fonksiyonları tartışılmamaktadır.

Amana Markalı soğutucu kapak eve kapı contaları firmamız tarafından tedarik edilmektedir . Üstün yalıtım özellikli amana buzdolabı contaları, Tedarik ve ithalat aşamasında sizler için takip etmektedir. Bu ürünleri edindikten sonra sizlerin Amana Servis desteğiniz doğrultusunda şirketimiz bu ihtiyaçlarınızı giderecektir.