Amana Buzdolabından Koku Geliyor

Amana Buzdolabından Koku Geliyor bu sorunla birkaç amana kullanıcı karşılaşmış durumda kokunun tanımına göre arızanın nedenini anlayabiliriz. Koku gelme  durumları müşterilerimizi çokça telaşlandırmış durumdadır. Eğer koku yanık kokusu ise durum biraz elektriksel bir nedenden kaynaklanıyor olabilir, Bir yanık kokusu duyar duymaz buzdolabınızın fişini hemen çekmenizi tavsiye ederiz, en ufak bir kıvılcım buzdolabınız içte ciddi bir yanık oluşturabilir, bazı buzdolapları köpük bazıları ise polyester olabiliyor, buzdolabınızın plastik aksamları dahil kullanılamaz hale gelebilen ciddi hasarlar olabilir bu nedenle dikkat etmemiz gerekmektedir.

Amana Buzdolabından Koku Geliyor

Bir diğer kokunun nedeni ise buzdolabınızda, bozulmuş et kokusu, kan kokusu yada tipik gıda kokularına maruz kalıyorsanız buzdolabınızın su tahliye kanallarına tıkanma ve pis kokuyu meydana gelebilir. Bu sorunla mücadele etmek ve kokunun nedenini bulup ortadan kaldırmak gerekir Amana Buzdolabından Koku Geliyorsa bizlerle iletişim kurmanız ve buzdolabı bakımı için sizlere Beykoz Amana Servisi desteği sunan bir personel göndermemiz gerekecektir. Anadolu yakasında bu bölgedeki ekiplerimiz gerekli kokuları ortadan kaldırabilecek bilgi ve beceriye sahiplerdir. Amana Servisi için firmamız gerekli donanım ve bilgi birikimine sahip çalışanları sizlere göndermeye devam edecektir.

Buzdolabı Kokusunu Gidermenin Doğal Yolu

Buzdolabınızda oluşan kokunun doğal yollardan giderilmesi içinde yapmanız gereken Buzluğunuza bir kase içinde çiğ süt koymanız bu sorunla mücadele etmenize yardımcı olacaktı, Süt yaklaşık 24 saat buzluğunuzda kalarak kötü kokuları sütün kendisinin içine hapsedecektir.