Amana Kurutma Makinesi Servisi

Amana Kurutma Makinesi Servisi desteği onarım yapılması için hizmetler almak isteyen kullanıcılarımız için uygun fiyatlı tamirci çağırabilmektedir. Firmamızda tamir edilmesini istediğiniz ürünlerinizle ilgili kısa sürede teknisyen talep edebilirsiniz. İstanbul geneli için en kısa sürede onarım için personel çağırabilirsiniz. Biz ihtiyaçları karşılamak onarım yapılacak ürünün önceden teknik müdahale edilecek yönlerini görecek bir ön fiyat çalışmasında yapmaktayız. Bu hizmetimiz sadece 150₺ servis bedeli ile sizlere sunulan desteklerdendir.

Amana Kurutma Makinesi Servisi
Amana Kurutma Makinesi Servisi

Amana Kurutma Makinesi Servisi

Amana kurutma makinesi arıza yaptığı zaman bu arızaları orijinal yedek parça ile tamir ederek yeniden kullanılabilir duruma getiriyoruz. Amana Kurutma Makinesi Servisi ihtiyacı olan kullanıcılar için en kısa sürede destekler verebiliyoruz. İhtiyacınız uygun fiyatlı bir onarım hizmeti ise işte doğru amana servisi işletmesindesiniz. Biz istediğiniz tüm destekleri sizlere ulaştırabiliyoruz. Firmamız uzun zamandır teknik olarak desteği tüm müşterilerine eşit fiyat politikası ile sunmaktadır. Uygun güler yüzlü ve teknik olarak başarılı işletmemiz sizlere her saat servis desteğini ulaştıracaktır.

 1. Garantili kurutma makinesi servis desteği.
 2. Orijinal parçalarla tamir.
 3. İstanbul her ilçesine 2 saat içinde teknik destek.

Amana Kurutma Makinesi Bakımı

Bakım ürünün uzun yıllar arıza yapmadan kullanılmasına olanak sağlar, Her yıl mutlaka Amana Kurutma Makinesi Bakımı Yapılmasını öneririz. Amana servisi hizmetlerimizin yıllık en az %22 lik oranı bakım desteği alan müşterileri tarafından doldurulmaktadır. İstediğiniz tüm bakım desteğini bizlerden almanız mümkündür. İhtiyaç halinde bakım desteğini bizlerden talep etmeniz mümkündür.

Amana Kurutma Makinesi Servis
Amana Kurutma Makinesi Servis

Bakım Hizmetlerinde Uygulanan İşlemler

 • Kazan temizliği ve bitkisel ilaçlarla temizleme.
 • İç filtreler ve dış filtrelerin temizliği gerekirse değişimi.
 • Kazan dışı ve iç motor çevresi tüy toplama.
 • Kurutma makinesi su boşaltma haznesi temizliği.
 • Kurutma makinesi su hortumları kontrolü.
 • Rezistans kontrolleri.
 • Derece yeterlilik kontrolü
 • Kötü koku giderme hizmeti.

Kurutma makineniz ile ilgili sıkıntılarınızı ortadan kaldırıyoruz. İstediğiniz hizmeti, yapılması gereken işleri kısa sürede tamamlıyoruz. Amana Kurutma Makinesi Servisi talepleriniz aynı gün içinde sonuçlanmaktadır. Yapılan işlemler bakım tada arıza ne olursa olsun işletmemiz tarafından 1 senelik garantiye tabi olmaktadır. Kullanılan yedek parçalar kesinlikle kendi fabrikasında üretilen yedek parçalarla aynı bantta üretilen parça ve aksesuarlardan kullanılmaktadır.