Çağlayan Amana Servisi

Çağlayan Amana Servisi olarak hizmetlerimiz size özel olarak ulaştırılır, Kurumumuz Amana konusunda gelişmiş destekleri sunuyor olabildiğince sizler için çalışıyor Uluslar arası markalara gösterdiğimiz tamir destekleri ile sizlerin ürünlerine kusursuz destekler sunacağız.

Buzdolabı Başarılı bir bakım için deneyimli servis ekiplerine ihtiyaç vardır. Kazan şartnamelerine uygun hareket eden servis personeli, kısa sürede yedek parça destekli servis gerçekleştirir. Onarım, bakım ve montaj işlemlerinde profesyonel bir çözüm seçeneği sunan kazan servis ekiplerine ihtiyaç vardır.

Çağlayan Amana Servisi
Çağlayan Amana Servisi

Çağlayan Amana Servisi Merkezi

Amana Buzdolabı Bakım Performansı Artırır İyi ısınmayan kazanlar, uzun süre çalıştıkları için sorun yaratır. Isı  sensör, baca fanları ve elektronik bileşenler deforme olmaya başlar. Çağlayan Amana Servisi Ayrıca sensörler, gaz besleme üniteleri, sirkülasyon pompası ve ateşleme ünitesi zayıflamaya başlar. Bir yıldır durmadan çalışan kazanlar, ikinci yılda daha yüksek bir dereceye kadar ısınmaya başlar. Bu gaz faturanızı artıracak.

Bakım işlemleri sayesinde kazan performansınız artar ve daha az yakıt harcar. Isı termik temizlenmesi suyun ısınma süresini azaltır. Bu durumda, kazan daha az yakıt tüketir. Bakım ve onarım sürecinin başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesinde önemli rol oynayan hizmet, tecrübe ve deneyim gerektirir.

Amana İçin Onarımlar kısa sürede yapılır.

Kışın aniden kötüleşen bir kombi hayatı olumsuz yönde etkiliyor. İş dünyasında, iş aksamalarına neden olan kazan arızaları acilen onarılmalıdır. Acil durum kazan hizmetinin genel özellikleri aşağıdaki gibi olmalıdır:

1- Servis ekipleri en kısa sürede adrese ulaşmalıdır.
2- Servis için gerekli yedek parçalar araçta bulunmalıdır.
3- Adrese en yakın servis aracı adrese yönlendirilmelidir.
4- Servis söz verilen zamanda başlamalıdır. Yine, hizmet söz verilen zamanda tamamlanmalıdır.

Ticari ve sosyal hayatı olumsuz yönde etkileyen kombi arızaları kısa sürede onarılmalıdır.

Çağlayan Amana Hakkımızda

Çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, klimalar ve kombiler gibi ürünler beyaz eşya olarak kabul edilir. Bu maddelerdeki ani arızalar oldukça can sıkıcıdır. Şirketimiz, bu arızalarda size en iyi hizmeti sunarak hayatınızı kaldığınız yerden devam ettirmenize yardımcı olur. Arzu ederseniz, tüm bu ürünlerdeki periyodik bakım hizmetlerimizden faydalanabilir ve bu ürünlerin ömrünü evinizde uzatabilirsiniz.

Tüm Model ve Markaları Sunuyoruz

Ürünlerinizin markası veya modeli ne olursa olsun, bizi arayın ve servis almak istediğinizi belirtin. Uzman ekibimizin teknolojik donanımı sayesinde en kısa sürede kaliteli çözümler üretiyoruz.

En iyi hizmeti veren adresteyiz.

Bizi arayın ve arıza ve bakım taleplerinizi iletir iletmez, en kısa sürede adresinize ulaşacağız. İlk önce algılama işini yaparız, sonra problemleri çözeriz. Anadolu Bölge Servisi olarak müşterilerimizin daima en iyi sonuçları almasını sağlamak için üst düzey çaba sarf ediyoruz.

Doğru Seçeneklerle Servis Alın

Dünya standartlarında bile ürünler düzgün kurulmaz, bir süre sonra arıza yapar. Tedavi edilmeyen herhangi bir ürün kısa bir süre sonra sorunlara neden olabilir. Bu nedenle, doğru çözümü bulmak en iyisidir. Doğru seçimi yapmak istiyorsanız, en iyi kaliteyi elde etmek için bizi arayabilirsiniz. Firmamız bakım, onarım ve montaj işlemlerinde en doğru çalışma ile kaliteli çözümler sunmaktadır.

Çağlayan Amana Nasıl Hizmet Ediyoruz?

Size sunduğumuz hizmetin birinci amacı kaliteyi uygun bir fiyata elde etmektir. Evde herhangi bir sorun yaşamadan kurum içi servisimizle size en kaliteli hizmeti veriyoruz. Birçok ev eşyaları alanında hizmet veriyoruz. Tüm bu ürünlerde, en iyi çözümü bulmak için en iyi kalitede yedek parçaları sunuyoruz. Sunduğumuz hizmetler ile taleplerinizi anında yerine getirmek ve uzun ömürlü çözümler elde etmek için çalışmalarımızı sergiliyoruz.

Çağlayan Amana Garantili Hizmet Yaklaşımı

Şirket olarak tamir, bakım ve diğer işlemlerde hizmet veriyoruz. Tamir için kullandığımız her yedek parçayı garanti ediyoruz. Ek olarak, makinelerinizin kullanım ömrünü periyodik olarak uzatıyoruz. Bizimle iletişime geçebilir ve hizmetimizin tüm hizmetlerinden üstün hizmet alabilirsiniz.

Çağlayan Amana Servisi Makul fiyat

Anadolu Bölge Hizmet Şirketimizin ilk amacı, müşterilerinin sorunlarını doğru ve uzun ömürlü bir şekilde çözmektir. Amana Servisi Hizmet anlayışımızdan ödün vermeden hareket ettiğimizden, talep ettiğiniz andan itibaren dilediğiniz adrese geliriz. Tüm çalışmalarımızda profesyonellik ile nasıl daha iyisini yapabileceğimizi düşünüyoruz. Her hizmeti bu anlayışla sunduğumuz için fiyat politikamız müşterilerimizi hiçbir şekilde yormaz. Bize başvuran çok sayıda müşteri, bu hizmeti bu fiyatlardan alamadıklarını belirtiyor.

Dürüst hizmet

Kurulduğumuz tarihten itibaren amacımız kendimize dürüstlük getirmek. Bu hedefe yönelik tüm çabalarımızda daima olumlu geri dönüşler aldık. Müşterilerimize asla yapamayacağımız şeyler söylemedik. Bunun yerine, söylediğimiz her şeyi yerine getirmek için ekstra çaba gösterdik.

Görevimiz

Kuruluş tarihimizden bu yana, misyonumuz olarak en iyiye ulaşmayı seçtik. Bunun için her zaman tüm çabalarımızla çalıştık. Müşterilerimizin bizden memnun olup olmadığını görmek için çeşitli araştırmalar yaptık. İsteklere hızlı cevap vermeye çalıştık. Görevimiz; yaptığımız her şeyden daha iyisini yaparak geleceğe güvenle ilerlemektir. Bu aşamada bize güven verdiğiniz için teşekkür ederiz.

Vizyonumuz

Amacımız; Bugüne kadar sağladığımız hizmetleri vererek tüm bakım, onarım, montaj ve operasyonlarda size en iyisini sunabilmektir. Çağlayan Amana Servisi Bu doğrultuda, tüm gayretlerimizi yerine getirerek daima çalışan ortaklarınızız. Yaşadığınız en ufak sorunlarda bile, maksimum çaba göstererek hayatınızın bölünmesine asla izin vermeyiz. Küçük problemlerinizin size büyük problemler yaratmasını engellemeye çalışıyoruz.