Ortadağ Amana Servisi

Samandıra’da Ortadağ Amana Servisi için etkileyici onarım verdiğimizi belirtmemiz gerekir, Sizlere en kısa sürede destek vereceğiz. Özellikle onarım hizmeti sunacağımız durumları sizlerle paylaşacağız. Kusursuz bir destek etkileyici bir işçilik için bizleri aramanızı bekleriz. Kusursuz bir buzdolabı tamiri için bizlere danışabilirsiniz. İhtiyacınızı tamamen karşılamaktayız. İstediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilir ; 0216 540 00 23 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Ortadağ Amana Servisi
Ortadağ Amana Servisi

Samandıra Ortadağ Amana Servis

Elektronik özelliklere sahip ve kışın en önemli seçenek haline gelen kazanların servise ihtiyacı var. Yedek parçalarla desteklenen Amana servisi , bakım, tamir ve montaj gibi kategorilerde gerçekleştirilmektedir. Kombiye ek olarak, Amana beyaz eşya servis beyaz eşya kategorisinde pratik bir çözüm sunar ve 7/24 mevcuttur. Ortadağ Amana Servisi Kurulum hizmeti Doğalgaz dağıtım şirketi tarafından kabul edilen projeye göre montajı gereken kombiler uygun duvara monte edilir. Yeni bir kombinin taşınması ve satın alınması durumunda projeye uygun olarak montaj yapılır. Hatalı montajın neden olduğu sorunlardan servis ekipleri sorumludur.

Amana Ortadağ Bakım servisi Bakım kıştan on iki ayda bir yapılmalıdır. Bakım, kazanın yakıt performansını artıran bir hizmettir. Aynı zamanda parçanın ömrünü uzatır ve büyük arızaların meydana gelmesini önler.

Amana İçin Bakım programı aşağıdaki gibidir:

1- Servis atama işlemi ilk aşamada gerçekleştirilir.
2- Takımlar önce şikayetlerinizi dinler.
3- Kazanı çalıştıran servis personeli, kullanım suyu ve petek suyunun ısıtma suyu seviyesini test eder.
4- Buzdolabınızın kalitesiz ve çalışmayan parçalarını değiştiriyoruz.
5- Yedek parçalar sahada monte edilir ve müşteri onayı ile monte edilir.
6- Cihaz kullanılabilir şekilde teslim edilir.

Yıllık bakım faturaya% 20-30 indirim şeklinde yansır. Doğal gazı indirimli olarak kullanmak için, bakım işlemi düzenli olarak izlenir. Ortadağ Amana Servisi Onarım İşlemleri Bakım işlemi dışındaki cihazda meydana gelen arızalar hızlı bir şekilde onarılır. Servis öncesi, güç ve gaz kesilmeli ve cihaz kullanılmamalıdır. Suyu koklayan, sızdıran veya damlayan cihazlar kullanılmamalıdır. Bu gibi durumlarda acil durum kazan servisi talep edilmelidir. Amana beyaz eşya, klima ve kazan servis işlemleri, yedek parça sorunu yaşanmamaktadır. Servis kısa sürede gerçekleşir.

Amana Servis Ortadağ

İstediğiniz zamana bizlerle iletişim kurabilirsiniz. Bizim için en önemli çalışma ortamı değerli ürünlerinizi zamanında tamir etmek olarak değerlendiririz.