Ferah Amana Servisi

Bu önemli ürünlerin değeri ve kusursuzluğunu korumak için Ferah Amana Servisi desteğine ihtiyacınız varsa bu alanda olan çalışmalarımızın sizlere kusursuz bir şekilde sunulması için çalışmaktayız. Uzman personellerimiz isteklerinizi zamanında karşılamak için çalışmalar düzenlemektedir. İhtiyacınız olan her ürünün kısa süreli tamircilerine bizlerden ulaşmanız imkan dahilindedir. Biz ulusal ve yerli tüm markalara destek verdiğimiz gibi amana gibi önemli ürünleri teknik ihtiyaçlarını kısa sürede erçekleştirmekteyiz. Hızlı ve kaliteli destek alabilmek için bizlere ulaşabilirsiniz.

Ferah Amana Servisi

Ferah Amana Servisi olarak tamir, bakım, yedek parça, online destek uzaktan yardım ve ürün kurulumları gibi amana servisi ihtiyaçlarınızda daima sizlere yardımcı olmak için çalışmalara sunmaya devam edeceğiz. Her türlü soru ve sorunlar için 0216 540 00 23 çağrı merkezimiz sizlere 7/24 destekler sunmaya devam edecektir. Bizi tercih eden tüm müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz.

  • Amana Ferah Mahallesi geneline destekler.
  • Ferah mahallesi için uzman ustalar.
  • Ferah mahallesi Amana onarım yardımı için hazır ekipler.
  • Ferah mahallesi garantili Amana tamiri.

Ferah Amana Buzdolabı Servisi

Amana Servis Ferah Beyaz eşya sektöründe öncü marka olan Amana kaliteden ödün vermeden ürettiği beyaz eşya ve buzdolabı gibi en sık kullanılan ev gereçlerine kesintisiz teknik servis hizmeti vermekteyiz. Ferah halkının beyaz eşyalarının daha uzun ömürlü olması için profesyonel teknik personelimizle yenilikçi bir anlayış içinde sunduğumuz teknik destek ürünlerinden en yüksek performansı sağlamalarında yardımcı olmaktadır. Müşteri memnuniyetini öncelikli ilkelerimizden kabul ederek çıktığımız yolda en seri ve en kaliteli Amana servis Ferah hizmetinde daha yüksek seviyede başarılara imza atmayı hedeflemekteyiz.

Garantili Yedek Parça Değişimleri Amana markasının garantisinde satın aldığınız beyaz eşya ve buzdolaplarının garanti kapsamındaki tüm periyodik bakım hizmetlerini aksatmadan sürdürmekteyiz. Bunun yanında yedek parça değişimlerinde ayrıca teknik servis garantisi olarak bir yıllık yedek parça garantisi verilmektedir. Amana güvencesinde olan ürünlerinize böyle bir ekstra garanti sağlanması ile kulanım ömrü uzatılmaktadır.

Çalışmalarımızda kullandığımız tüm aletler tamamen Amana ürünlerine uygun tasarlana orijinal teknik alet edevat olmaktadır. Ayrıca hassas ölçümlerin yapıldığı ölçü aletleri mühendis seviyesindeki teknik personellerimiz tarafından itina ile kullanılmaktadır. Arızalı ürünler üzerinde yapılan ölçümler ve test sonuçları teknik bültenlerinde ve kulanım kılavuzlarında yer alan standartlara uygunluğu kontrol edilerek ürünlerin performansı değerlendirilmektedir.

Ferah Amana Servisi
Ferah Amana Servisi

Ferah Amana

Mobil Ekiplerle  Amana kalitesini en iyi yaşatmak için kurmuş olduğumuz firmamız Ferah Amana servisi teknik konularda sorunsuz çalışmalarını sürdürürken periyodik olarak yapılan bakımlarda aynı anda kullanıcı seviyesinde eğitimler vermek sureti ile eşya sahiplerinin basit ayar ve onarımları kendi imkânları ile yapmalarına yardımcı olunmaktadır. Bunun yanında çağrı merkezi telefon numarası aracılığı ile firma yönetimine bildirilen arızalara müdahale etmek için kurduğumuz mobil teknik servis ekipleri Ferah’de önemli noktalarda devriye dolaşmaktadır. Bildirilen arızalara anında müdahale ederek en fazla 15 dakika içinde bildirilen adreste olmaktadırlar.