Büyükbakkalköy Amana Servisi

Büyükbakkalköy Amana Servisi Yaşam alanları içerisinde Konfor ve kolaylık yaratan Amana marka beyaz eşya ve buzdolapları uzun ömürlü bir kullanım ortaya çıkarabilmesi için teknik servis desteği sunmaktayız. Amana kalitesi çerçevesinde Amana servis Büyükbakkalköy çalışmalarımızı sürdürürken yedek parça ve aksesuar kullanımında orijinal ürün kullanımına özen göstermekteyiz. Özellikle beyaz eşya ve buzdolaplarında minimum enerji tüketiminin sonucunda maksimum performans elde etmek için teknik servisimizde tam donanımlı araçları ve personeli kullanmaktayız.

Büyükbakkalköy Amana Servisi

Kullanılan Amana marka ürünlerin her türlü çevre şartlarına uyumlu yapıda olması yüksek performansta kullanım kolaylığı sağlaması ve orijinal yedek parça kullanılarak ömrünün uzatılması hedeflediğimiz en önemli noktalardandır. Teknik servis kadromuz eğitimli bu konuda kariyer yapılmış mühendis seviyesinde elemanlardan oluşturmaktadır. Büyükbakkalköy Amana Servisi En Titiz Çalışan Teknik Servis Teknik servis bünyemizde kurmuş olduğumuz mobil araç filomuz da görev yapan teknik elemanlarımız tam donanımlı ve tam yetkili personellerden oluşmaktadır. Her türlü kurs ve seminere gönderilerek teknolojiyi yakından takip etmeleri sağlanan profesyonellerimiz ve tamircilerimiz yedek parça kullanımlarında özellikle sökme ve demontaj işlemlerinde titiz çalışmalar sergilemektedir.

Büyükbakkalköy Amana Servisi
Büyükbakkalköy Amana Servisi

Müşterilerimizin gözü önünde yaptıkları tüm işler faturada tek tek gösterilerek ayrı bir soru işareti oluşmayacak şekilde çalışmalarını yerine getirmektedirler. Amana Servisi İş ahlakına, İş ve İşçi güvenliğine, aynı zamanda emniyet tedbirlerine en iyi şekilde uyum sağlayan çalışanlarımız firmamızın içerisinde bulunan yönetici kadrosundan en altta şoför kadrosuna kadar herkes tarafından harfiyen uygulanmaktadır.

Büyükbakkalköy Amana Buzdolabı Servisi

En Emniyetli Çalışan Teknik Servis Emniyet tedbirlerinin kullanması sayesinde ev ve işyerlerinde beyaz eşya buzdolabı kullanıcıları da sorumluluktan kurtulmaktadır. Çünkü herhangi bir kaza oluşumunda öncelikle işyeri ve ev sahiplerinin sorumluluk altına gireceği bir gerçektir. Biz firma olarak tüm güvenlik tedbirlerini alıp Büyükbakkalköy Amana servisi işçilerimizi bu yönde sevk etmekteyiz. Kullanılan yedek parçalar; özellikle davlumbaz, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın gibi en sık kullanılan ürünlerin ömrünü uzatıcı niteliktedir.  Firmamız bütün bakım onarım faaliyetlerini yanında müşteri temsilcisi, çağrı merkezi ve müşteri hizmetleri kanalları ile danışmanlık hizmeti vermektedir. İletişim bilgileri kullanılarak bize ulaşan müşterilerimize, kullandıkları beyaz eşya ve buzdolapları hakkında detaylı bir şekilde bilgi aktarımı yapılarak bilinçli tüketici ortaya çıkarılmaktadır