Kağıthane Amana Servisi

Kağıthane Amana Servisi Servisimizle ilgili tüm soru ve sorunlarınızın cevaplarını bulabilir, cihazlarınızı takip edebilir, kullanım kılavuzlarını ve bakım kılavuzlarını bulabilir, parçalar için aksesuar ve öneriler alabilir, hatta tercih ettiğiniz yerel ağdan teknik destek alabilirsiniz. Amana servisi olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. Teknik servis talebinizi, çağrı merkezinden veya amana servisi adresinden bizimle iletişime geçerek hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz.

Kağıthane Amana Servisi
Kağıthane Amana Servisi

Kağıthane Amana Servisi

Kusursuz ve kaliteli Kağıthane Amana Servisi isterseniz beklemeden şirketimizle kontak kurun uzmanlık alanımız buzdolabı tamiri, Eğer bu amana marka ise hemen tamircinizden destek çağırın.

Servis Desteği ile sunulan hizmetler nelerdir?

Buzdolabında değiştirilmesi gereken tüm parçalar en kısa sürede orijinal parçalarla değiştirilir. Yedek parçalar da 1 yıl garantilidir. Amana, buzdolabı servisine müdahale ediyoruz. Kısacası, kırılmış mallarınızı hizmete sokmak zorunda değilsiniz. Teknik uzmanlarımız bulunduğunuz yere gelir ve mümkünse yerinde işlemler gerçekleştirir. Daha büyük problemler için, buzdolabı servis merkezine götürülür.

Amana Buzdolabı Motorunun Arızalı Olduğunu Nasıl Bilirsiniz?

Buzdolabınızın yanlarında aşırı ısınma olursa ve çalışma gürültüsünde bir anormallik varsa, motorun arızalı olduğunu düşünebilirsiniz. Amana buzdolabı motoru arızaları önce fan motorunu temizlemeli ve cihazı yeniden başlatmayı denemelidir. Fan motorunun temizlenmesi sorunu çözmezse, yetkili servis uzmanlarımız sorunu hemen çözmek için uzman çözümler sunacaktır.

Kağıthane Amana
Kağıthane Amana

Amana Servis Kağıthane

Yedek Parça ve Aksesuarlar Ne? Amana Servis Kağıthane Buzdolabınız için yedek parçaya ihtiyacınız varsa, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Amana buzdolabı yedek parçaları arasında kapı kolları, çekmeceler, gözler, menteşeler, lambalar, motorlar, lastikler, contalar, raflar, termostatlar, elektronik kartlar ve ısıtıcılar bulunur. Bu parçalardan bir veya daha fazlasının arızalanması durumunda, bizimle iletişime geçebilir ve sorunu derhal çözebilirsiniz.

Buzdolabı Nasıl Kurulur?

Teknik servisimize başvurduğunuzda, buzdolabınız için ideal ayarı yapmak için gerekli bilgileri size sağlayacaktır. Amana buzdolabı modellerinin soğutmalı bölümleri 4 derece olmalıdır. Dondurucu haznesi -18 derece olmalıdır. Buzdolabının eksi derecesi ne kadar yüksekse, o kadar soğuktur. Amana buzdolabı ayarı kişisel tercihlerinize bağlı olarak değişebilir. Ortam sıcaklığı 30 dereceyi aşarsa, buzdolabının sıcaklığını düşürebilirsiniz. Kağıthane Amana Servisi Kabin kapısı sık sık açılıyor ve kapanıyorsa, soğutma bölmesinin sıcaklığını 2 dereceye düşürebilirsiniz.