Sık Görülen Arızaları Nelerdir?

Sık Görülen Arızaları Nelerdir? Bozulma olmadan gıda koruma sağlayan buzdolabı modelleri buhar sıkıştırma yöntemiyle çalışır. Yiyeceklerin soğuk tutularak bozulmasını önleyen sistemler, ev ve iş yerleri için vazgeçilmezdir. Mutfak boyutlarına ve enerji tasarruflu modellere uygun, istediğiniz özelliklere sahip modeller satın alarak yaşam konforunuzu artırabilirsiniz. Amana her türlü kurulumda teknik servis, periyodik bakım ve yaşadığınız arıza problemleri, ihtiyaçlarınızı en kısa sürede karşılarız.

Sık Görülen Arızaları Nelerdir?

Beyaz eşyalarda verimli ve uzun süreli kullanım için periyodik bakım önerilir. Amana buzdolabı teknik servisimizden uzman ekipler, çözüm odaklı iş anlayışı ve uygun fiyat politikası ile yararlanabilirsiniz.

Sık Görülen Arızaları Nelerdir?
Sık Görülen Arızaları Nelerdir?

Farklı kapı sayısına göre üretilen buzdolabı modelleri, kullanıcı hatası veya parça yıpranması nedeniyle periyodik olarak arızalanabilir. Düzenli servis yapılmayan tüm cihazlarda olduğu gibi, buzdolabı modelleri en yaygın arızalar arasındadır;

* Yeterli soğutma yok

* Dış yüzey aşırı ısınma

* Aşırı soğutma nedeniyle kar yağışı

* Su drenajı ve

* Koku problemleri sayılabilir.

Buzdolabı arızalarında en önemli faktörün kullanıcı hataları olduğu belirtilmelidir. Soruna hemen çözüm bulan ve tekrar etmelerini engellemek için gerekli önlemleri alarak kullanıcıyı bilgilendiren ekiplerimiz, hizmet öncesi ve sonrası müşteri memnuniyetini sürdürmektedir.

Amana Buzdolabı Modelleri

İki kapılı klasikler, Türk mutfağının ihtiyaçları göz önüne alındığında en çok tercih edilen buzdolabı modelleri arasında yer alıyor. Farklı kapı seçeneklerine sahip modeller mutfak dekorasyonuyla uyumludur; siyah, gri veya farklı tonlarda. Akıllı, ekonomik ve retro modelleri ihtiyaçlarınıza en uygun olanı seçebilir ve bir Amana buzdolabı servis uyarısı aldığınızda takımlarımıza amana servisi adresinden ya da 0212 266 68 90 numaralı çağrı merkezinden ulaşabilirsiniz.

Amana Hizmeti

7/24 hizmet anlayışı ve en son teknolojileri takip eden kaliteli ekiplerle donatılmış hizmetlerimiz, sorunu en kısa sürede çözmeye odaklanmaktadır. Parça değişimi için 1 yıllık ek bir garanti süresi sağlanmıştır. Amana buzdolabı servis ücretleri ve sunduğumuz ödeme yöntemleri ile ilgili randevunuzu hemen alabilirsiniz.