Kozyatağı Amana

Kozyatağı Amana Servisi

Kozyatağı Amana Servisi olarak sizlere kaliteli ve güvenli bir şekilde bakım ve onarım hizmeti veriyoruz. Hizmetlerimiz arasında televizyon ve klima yer almıyor fakat bunun dışında buzdolabı, bulaşık makinası, çamaşır makinası, ankastre, ocak, aygaz ve fırın gibi eşyalarınızın bakım ve onarımı bize ait. Dünyanın en iyi markasından biri olan Amana firmasından aldığınız bir beyaz eşyanın arızalanması durumunda veya rutin bakımlarını yaptırmak için firmamızı arayabilirsiniz.

Kozyatağı Amana Servisi
Kozyatağı Amana Servisi

Kozyatağı Amana Servisi

Firmamızda çalışan teknik servis elemanları yıllardır bu sektörde hizmet veriyor ve makinalarınızı usta elleri ile tamir ediyorlar. Kozyatağı Amana Servisi Acemi elemanlarımız bulunmuyor çünkü beyaz eşya şakaya alınacak eşyalar değil. Hayatımızda büyük bir yardımcı olan beyaz eşyalar bozulduğu zaman neredeyse her şey alt üst oluyor ve bizler de siz bu zorlukları yaşamayın diye anında hizmet ile kapınızdayız.

Amana Servis Kozyatağı

Makine Bakımı Bizim İşimiz Amana Servis Kozyatağı olarak televizyon ve klima hariç her türlü eşyanızın bakımını üstleniyoruz. Birçok insan bakım yapmayı gereksiz gibi görse de aslında makinaların bakımı oldukça önemli. Bakım yaparak oluşabilecek arızaların önüne geçiyoruz ve var olan bir arıza varsa duruma erken teşhis koyarak gereken müdahaleyi yapıyoruz. Makinayı insan vücudu gibi düşünün, ne kadar erken müdahale edilirse o kadar etkili sonuç verir.

Makinalarınızın bakımını en az 6 ayda bir yaptırmalısınız. Bizler de talebiniz doğrultusunda 6 ayda bir makinalarınızın bakımını yaparak ileride karşılaşacağınız arızaların önüne geçmeye çalışıyoruz. Bize her konuda güvenebilirsiniz çünkü biz yaklaşık 20 yıldır bu sektörde hizmet veriyoruz. Üstelik şimdiye kadar kimseden bir şikâyet almadık ve tüm müşterilerimizi memnun bıraktık.

Kozyatağı Amana
Kozyatağı Amana

Kozyatağı Amana

Bizim İçin Gece Gündüz Saati Yok Kozyatağı Amana olarak gece gündüz hizmet vermek için canla başla çalışıyoruz. Pek çok firma günün 12 saati servis hizmeti verirken biz günün 24 saati hizmetinizdeyiz. Sonuçta makine bu, ne zaman bozulacağı ve nasıl bir manzara ortaya koyacağı belli olmaz. Bizler de durumu ciddiye aldığımız için gecenin beşinde de arasanız hiç usanmadan yardımınıza koşuyoruz. Böylece tespit ettiğiniz önemli arızalar için bizi arayabilirsiniz. Müşteri hizmetleri çağrı merkezimiz de 7/24 açık. Burada çalışan güler yüzlü ve anlayışlı sekreterlerimizden firmamız ve fiyatlarımız hakkında gereken bilgiyi alabilirsiniz.

Amana Buzdolabı Servisi Kozyatağı

Sizlerin Güvenini Kazanmak Bizim İçin Lütuf Amana Servisi olarak bizim için her şeyden önce müşteri memnuniyeti geliyor. Sizleri verdiğimiz hizmetten memnun en büyük amcımızdır. Bunun için firmamız çalışanları resmi firma kıyafeti ile evinize gelerek yetkili servis elemanımız olduğuna dair bir kart gösteriyorlar. Sonrasında büyük bir ciddiyet ile işlerini yapıyorlar ve makinanın ömrü tükenene kadar tamirini yaptığımız makine aksamı bir daha arıza vermiyor.

Firmamız hakkındaki görüşlerinizi bizden hizmet aldıktan sonra bizimle paylaşırsanız çok mutlu oluruz. Böylece yanlışımızı ve doğrumuzu bilerek hizmet vermeye devam edeceğiz fakat yüksek kalitemizi daha da arttırmış bir şekilde karşınızda olacağız. Görüş ve bildirimlerinizi firmamızın internet sitesinden yapabilir ya da firma çalışanlarımıza bire bir de söyleyebilirsiniz.

Amana Kozyatağı İletişim

Servis hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve hizmet detaylarımızı öğrenmek isterseniz 7/24 bizleri arayabilir bilgi verebilirsiniz. Yaşadığınız arıza durumunda direkt arıza kaydı da bırakabilirsiniz. Kozyatağı Amana Servisi için hiç başka firmalara bakmayın bizler size fazlası ile yardımcı olacağız.