Orhanlı Amana Servisi

Orhanlı Amana Servisi İnsanlar evlerinde ve iş yerlerinde birçok farklı beyaz ürünü tercih ediyorlar. Bununla birlikte, bu beyaz eşya zamanla aşınabilir ve sonra başarısız olabilir. Bu zaman dilimlerinde güvendiğiniz bir şirkete sahip olmak çok önemlidir. Bu sitenin hizmetleri, güvenilecek bir hizmettir. Şirket hem çamaşır makinesi olarak çalışıyor hem de bu onarımı en iyi şekilde yapmaya çalışıyor.

Orhanlı Amana Servisi
Orhanlı Amana Servisi

Orhanlı Amana Servisi

Uzman Ekip ve Kadro Şirket herhangi bir markaya özel hizmet sunmamaktadır. Orhanlı Amana Servisi Öyleyse, sahip olduğunuz beyaz eşya markası ne olursa olsun, tamir etmesi için bu şirketi arayabilirsiniz. Örneğin, marka aynı zamanda şirketin hizmetleri arasındadır. Ayrıca, bu şirketin, mallarınızı güvenle teslim edeceğiniz hizmetlerini değerlendirebilirsiniz. İlkeli ve kaliteli hizmet Şirketin en büyük hedeflerinden biri ilkeli bir hizmet sunmaktır. Bu amaçla hizmetlerini en iyi şekilde sunmaya ve müşterilerini memnun etmeye çalışır. Bu şirkette beyaz eşyalarınızı onara bilirsiniz.

 

Amana Servis Orhanlı

Kaliteli Garantili Amana Servis Orhanlı olarak sizlere kaliteli ve güvenilir bir şekilde beyaz eşya servis hizmeti veriyoruz. Firmamız uzun yıllardır bu sektörün içinde olduğu için hangi makinaya nasıl müdahale edeceğimizi çok iyi biliyoruz. Firmamız sadece beyaz eşya satışı yapmıyor aynı zamanda tamir, montaj, kurulum, nakliyat ve yedek parça hizmeti de veriyor. Çamaşır makinası, bulaşık makinası, fırın, telefon, televizyon ve küçük ev aletlerinin satışını yaptığımız gibi beraberinde pek çok hizmeti de getiriyoruz. Firmamızdan aldığınız herhangi bir beyaz eşyanın nakliyesini kendimiz yapıyoruz ve kurulumunu da tecrübeli elemanlarımız yapıyor. Her şeyi kendi bünyemizde gerçekleştiriyoruz bu yüzden bize gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz.

Amana Orhanlı

Beyaz Eşyada Her Yere Servis Hizmeti  Orhanlı Amana servisi olarak sizlere her nerede oturuyor olursanız olun hizmet ediyoruz. Amana Servisi Firmamızdan alacağınız herhangi bir ürünü özenle nakliye araçlarımıza yükleyerek kapınıza kadar getiriyoruz. Getirdiğimiz eşyayı paketinden sökerek nereye takılacaksa montajını yapıyoruz. Tecrübeli elemanlarımız ile montajı yaptıktan sonra makinayı çalıştırıp gerekli testleri yapıyoruz. Evinize montaj veya tamir için geldiğimizde servis kartımızı göstererek kendimizi tanıtıyoruz. Böylece dolandırıcılar ile uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz. Eğer makinanız bozulursa üniversite mezunu ve tecrübeli teknisyenlerimiz evinize gelip kısa süre içinde makinanızı tamir ediyor. Gerekirse yedek parça takarak sizlere sağlam bir makine bırakıp gidiyoruz.

Orhanlı Amana
Orhanlı Amana 0216

Orijinal Amana Yedek Parça Garantisi

Orhanlı Amana servisi olarak makinanızda yedek parça değişimi yaptığımızda 1 yıl boyunca garanti kapsamı veriyoruz. Bu sayede yedek parça firmamızdan kaynaklı arıza verirse derhal firmamızı arayarak destek isteyebilirsiniz. Bu durumda ücretsiz bir şekilde yedek parça değişimi yapıyoruz. Sizden kaynaklı hatalarda ücretli olarak tamir yaptırmanız gerekiyor. Eğer bize yaptırırsanız cüzi miktarda bir ödeme alarak tamir işleminizi gerçekleştiriyoruz. Bu konuda tereddüdünüz olmasın, fiyatlarımız gayet uygun ve kredi kartı ile ödeme yöntemimiz de mevcut olmaktadır. Şunu da belirtmeliyiz ki; eğer firmamızdan beyaz eşya servis hizmeti alırsanız kapıda ödeme seçeneğini kullanabilirsiniz.

7/24 Teknik Servis Hizmeti Alabilirsiniz

İşimizi çok severek yapıyoruz, bu nedenle 7/24 sizlere hizmet veriyoruz. Aynı zamanda çağrı merkezimiz de 7/24 sorularınızı cevaplamak için açık. Aklınıza bir soru takılırsa, bizden aldığınız bir beyaz eşyada problem fark ederseniz saat kaç olursa olsun çağrı merkezimizi arayarak sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. Sizlere değer verdiğimizi bilmeniz bizim için çok önemli, kaliteli bir Orhanlı Amana Servisi almak istiyorsanız ve satın alma işleminden sonra destek görmek istiyorsanız Orhanlı Amana markasını tercih etmelisiniz.