Amana kullanıcısının az olduğu bölgeler

Amana kullanıcısının az olduğu bölgeler Değerli Amana kullanıcıları, Buzdolabı devi markanın istanbul’da Bazı bölgelerde kullanıcısı çok ama çok azdır belkide kimi konumlarda yoktur bile.
Bu istatikleri sizlere 10 senelik müşteri hizmet grafiğinden yararlanarak söylüyorum. Özellikle kimi bölgelerde 10 yıldır hiç çağrı bile almadık, dilerseniz o bölgelere Anadolu ve Avrupa yakası olarak aşağıdaki listede sizlere sunalım.

Amana kullanıcısının az olduğu bölgeler
Amana kullanıcısının az olduğu bölge

Amana kullanıcısının az olduğu bölgeler

Anadolu Yakası Az olan bölgeler

Sultanbeyli
Sancaktepe
Ferhatpaşa
Sarıgazi
Gülsuyu

Avrupa yakası Amana markasının çok az olduğu bölgeler.

Bağcılar
Küçükköy
Gaziosmanpaşa
Sultangazi

Değerli Amana Servisi Müşterilerimiz, sizlere en iyi hizmetleri sunmak için elimizden geleni yapıyoruz. Aldığınız Amana buzdolabı ürünlerinizi teknik olarak koruma altına almak bizim işimiz. Asla sizlere verdiğimiz desteklerin arkasında durmamak, degil Bizim istediğiniz her zaman sizlere yardımcı olmak.

Orijinal bir yedek parça sizler için var gücü ile destekler sunan bir parçadır. Bildiğiniz en kısa zamanda sizler için olumsuz durumları ortadan kaldırabildiniz.

Buzdolabı, onarımı, bakımı yer değişimi, kapı fitil, gaz dolum, Tüm aksesuar yedek parçalar dahil her duruma bir cevabımız, hizmetimiz ve desteğimiz bulunur.