Amana buzdolabı yer değişimi

Amana buzdolabı yer değişimi Bu hizmet şehirler arası olarak Firmamız tarafından karşılanmamakta,  Ama eğer İstanbul içinde bir yerden bir yere transfer edilmesi gereken amana markalı buzdolabınız varsa firmamızdan bu konuda teknik destek alabilirsiniz. Örnek veriyorum Bakırköy’den. Ataköye, Bayrampaşa’dan, Gaziosmanpaşa’ya, Ataşehir’den. Kartal’a gibi örneklerle size sunmuş olduğum taşıma işlemleri yapabiliriz.

Amana buzdolabı yer değişimi

Ama İstanbul’dan Ankara’ya İstanbul’dan Bolu’ya ya da. İstanbul’dan Kayseri’ye gidecek olan amana markalı buz dolaplarının hizmetine. Bizler istemiyoruz çünkü işlerimizin yoğunluğu sebebiyle bu hizmetler bizim ustalarımızın vakitlerini alır. Ama gün içerisinde yapılabilecek nakliye işlemlerinin kurulum aşamasına burasını tırnak içinde belirtiyorum. ” kurulumunu” sadece, Bizler yapıyoruz. Amana Servisi şirketimizde her türlü kurumsal onarım destekleri almanız mümkündür.

Amana buzdolabı yer değişimi
Amana buzdolabı yer değişimi

Tabii ki taşıma işlemlerini gene nakliye firmaları yapar. biz onun kapılarını Söküyor, Kapıdan geçirilebilir hale getiriyoruz. Daha sonra Kapıdan çıkınca topluyor nakliye firması taşıyor montaj yapılacak, adrese bırakıyoruz. Biz tekrar kapılarını sokuyoruz tekrar ürünü kurulacak yere kuruyor ve çalıştırıp devreye alıyoruz. İşlemleri firmamızdan yer değişimi olarak talep edebilirsiniz. Birçok markaya kurumsal bir tamir desteği yanı sıra bu tarz kurulum hizmetleri de verebiliyoruz.  Hiçbir zaman ihtiyaçlarınızın dışına çıkmadan ve sizin bütçenize açmadan Teknik olarak yardımlar ve işbirlikçi durumunda sizlere akıl hocalığı ve teknik servis departmanımız vermiş olduğu hizmetleri sunarız. Amana buzdolabı yer değişim olası tüm tamir desteklerinde olduğu gibi amana servisi ihtiyacınız dada bizleri aramanız mümkündür.