Türkiye’de bulunan Amana ürünleri

Türkiye’de bulunan Amana ürünleri Değerli müşterilerimiz bu yazımızda sizlere ülkemizde bulunan ve distirbitorlerinin getirmiş olduğu amana ürünlerinden bahsedeceğim.

Türkiye’de bulunan Amana ürünleri

Marka olarak oldukça üst düzey bir bilinmiş , tanınmış ve adından söz ettirmiş bir marka özellikle. Türkiye’de 50 binlere hitap eden top ürünleri ile sevilen değer verilen, kullanılan bir marka. Amana Servis Bu değerli ithal ürünlerin ülkemizde yaygın olarak kullanıldığı ürünü buzdolabıdır, özellikle gardırop tipi ve normal klasik modelleri günümüzde adından söz ettirmektedir. Kusursuz olarak ürettiği ve kullanıcılarının severek, güvenerek, kullandığı bir diğer ürünlerde, Puro dolabı, ve şarap dolaplarıdır.

Türkiye'de bulunan Amana ürünleri

Amana her besin için bir mutlaka alternatifi ürünlerinde uygulamıştır. Sebzeler meyveler için ayrı bir göz. Etler dondurmalar için ayrı bir bölme, ve normal +5e kadar olan ısıtma bölümleri içinde ayrı bir alan üretmiştir. Bunlar dışında +14 gibi sıcaklıkta muhafaza edilmesi gereken puro ve şaraplar içinde extra buzdolapları piyasaya sürmüştür.

Amana buzdolabı dışındaki ürünler

Fırın, ankastre, çamaşır kurutma ve yıkama makineleri, bulaşık makineleri. Gibi ev aletlerinin tamamı Türkiye’mizle gelmese de paralel ithalat ve gümrük üzerinden özle olarak getirten firmalar ve şahıslar var. Türkiye’de bulunan Amana ürünleri Ama resmi olarak Amana markası için soğutma ürünlerinin ülkemize geldiğini söylemek isteriz.