Levent Amana Servisi

Levent bölgesi için vazgeçilmez en kaliteli hizmeti sunmak için Levent Amana Servisi ekiplerimiz sizlerin izni ve talepleri doğrultusunda bizler sizin ürünlerinizde hızlı desteği sunuyor, Buzdolabı, kurutma makinesi gibi önemli ev aletleri için tam zamanında teknik destekler sunuyoruz. Uluslar arası tüm markaların kısa sürede çalışmalarımızla ürünleriniz bozuk kalmasın.

Levent Amana Servisi

Levent Amana Servisi Profesyonel Çalışanlar Özel eğitim almış ve alanında uzman çalışanlar sayesinde müşterileri için çok iyi bir hizmet sunan Levent Amana servisi evde herhangi bir sebepten ötürü hasar görmüş, bozulmuş veya çalışmaz halde olan tüm beyaz eşyaları eski haline geri getirmektedir. Günden güne kendini her alanda yenilemekte olan Amana servis Levent müşteriler için oldukça ekonomik ve çözüm odaklı bir hizmet sağlar. Beyaz eşya konusunda uzmanlaşmış personeller sayesinde evde bozulmuş olan beyaz eşyaların eski haline dönmemesi artık imkansız.

Levent Amana Servisi
Levent Amana Servisi

Verilen Hizmetler Beyaz eşya, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, ankastre, ocak ve fırın gibi eşyalar için her türlü servis şirket tarafından sağlanmaktadır. Amana Servisi Bu gibi beyaz eşyaların her biri için özel olarak eğitilmiş, alanında uzman personeller sorunu kolayca çözüme kavuşturma yeteneğine sahiptir. Oldukça rahat ve sıkıntısız bir hizmet süreci sayesinde müşteriler beyaz eşya konusunda çektikleri sıkıntıların yok olduğunu görecektir.

Levent Amana Buzdolabı Servis

Müşteri memnuniyetini baz alarak hizmet veren servis, hem çalışan hem de hizmet edilen kişi adına sağlıklı bir sürecin geçmesi için ellerinden gelenin en iyisini yaparlar. Çeşitli beyaz eşyalarda çıkan sorunlar kısa sürede çözülür. Ayrıca servisin eve gelmesi için tek yapılması gereken belirtilen numarayı aramaktır. Yaklaşık 18 yıldır hizmet vermekte olan bu servis, buzdolabı soğutma problemlerine, çamaşır makinesinin gürültülü çalışmasına, bulaşık makinesinin su boşaltmasına çeşitli yollardan çözümler üretir.

Levent Amana

Müşteri memnuniyeti odaklı varlığını sürdürmekte olan servis, beyaz eşyanın herhangi bir parçasında meydana gelen kalıcı hasarı çözmek için, hasarlı parçayı; aynı markanın aynı modeline ait olan yeni parçayla değiştirir. Kesinlikle farklı bir modelin parçası kullanılmaz. Tamamen orijinal ve makinenin kendisiyle uyum sağlayan yeni ve sağlam parçalar makineyi onarmak için kullanılır.

Profesyonel kadro, güçlü altyapı ve tam donanımlı araçlar sayesinde hem Avrupa hem de Anadolu yakalarında yedi gün yirmi dört saat boyunca kesintisiz hizmet sunulmaktadır. Levent Amana Servisi  Ayrıca şirket tarafından yapılan her onarım işlemi için 1 yıllık garanti süresi verilmektedir. Bu süre zarfında tamir edilen beyaz eşya tekrar bozulursa, personeller tarafından yeniden ve herhangi bir ücret talebi olmadan onarılır. Tamir işlerinin yanı sıra montaj işlemi de şirket tarafından yapılmaktadır.